еднакви БТ и телесна температура *Б*

  • 12 784
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета, искам да ви питам следното нещо: при вас припокриват ли се БТ и телесната температура през втората половина от цикъла?
Ако разбира се-мерите и двете!
Досега съм имала понякога малко завишена температура, но чак пък равна с базалната! Rolling Eyes
Вече 13 дни ми е 37 - 37.1....Може би се надявам това да е знак за нещо по-различно като състояние от предменструалното....
Благодаря ви предварително!

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 13:58 от Morena

# 1
  • Мнения: 9 077
Аз не съм пробвала Thinking Какво те притеснява? Не знам дали телесната трябва да е по-ниска...илие нормално да е толкова newsm78

# 2
  • Мнения: 413
Просто се чудя дали е нормално..не ме притеснява!По-скоро ме надява Embarassed

# 3
  • Мнения: 9 077
Ами дано да е това причината Grinning Ако не си настинала или нещо такова, което да предизвика висока телесна температура, мисля че всичко си е наред Flutter

# 4
  • Мнения: 413
Благодаря ти, Стефани! Явно никой друг няма желание да сподели опит! Cry

# 5
  • Мнения: 507
Дази,
Аз съм мерила само БТ, но знам че само тя показва реално дали има ову или не. Телесната и БТ би трябвало да се различават може с малко. А ти защо мериш и двете, някой ти каза ли? Моя доктор каза само БТ.

# 6
  • Мнения: 413
Не ги меря двете. Просто този месец усещам, че съм топла и помислих, че се разболявам!Нямах никакви оплаквания..Затова почнах да я меря, и така - се учудих, че е еднаква!
Но сигурно няма никакво значение!Или най-вероятно при всеки е индивидуално...

# 7
  • Мнения: 507
Знаеш ли мислия си дали не си тръгнала да се разболяваш и да ти се е разминало и затова така да се е получило.  newsm78  Защото ако си настинала това ще се отрази и на БТ

# 8
  • Мнения: 4 324
Гери е права, за съжаление Sad

Dazy като ти гледам лентичката си на ден 18 от месечния цикъл. Много е рано да се каже дали си бременна. По - скоро сега си най-вероятно 4 дена след овулация (по стандартен цикъл)

А повишена телесна температура по пвринцип не вещае  нищо добро, и ако си бременна е опасно (но това е според мен - нека и другите да кажат)

# 9
  • Мнения: 413
О, тази лентичка е стара, колкото света! Embarassed
Всъщност ми е 26-ти ден от точен 28-дневен цикъл!
И имам такава температура точно от 15-16-тия ден. Вече повече от 10 дни. Confused
Надявам се искрено да не съм болна, нищо не ме боли!

# 10
  • Мнения: 3 010
Аз имам подобен проблем- БТ-37.10; телесна -37.00. Незнам какво ставаи при мен на края на цикъла съм- днес е 35ден от незнам  Mr. Greenколко си дневен цикъл. Не се притеснявам, щото чувстван неразположение- отпадналост и пр. -----дали пък не са симптомииииииии Mr. Green. Дейзи стискам палци да е това което искаш!

Виж какво ти открих http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=38902.0

Последна редакция: ср, 24 авг 2005, 22:16 от dendy

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здрасти ДЕЙЗИ, аз лично съм чувала, че може при бременност да  се покачи  телесната температура над 37.00 градуса, така че СПОКО!!! при всеки е индивидуално, а дано при теб това е сигнал за постигнат успех този месец!!!  smile3521

# 12
  • Мнения: 413
О, благодаря, момичета!Толкова бях обнадеждена, че си направих тест - за пръв път в живота Rolling Eyes(гледам да не се вманиачавам).На 26-тия ден ми отчете една едничка чертичка!И ми попари надеждите!
Температурните еднаквости продължават, а имам чувството, че ще ми дойде от 3-4 дни!Всички ПМС синдроми са налице!
Дано surecheck-a se okaje ne dotam chuvstvitelen Embarassed
Успех на всички мили момичета, които жадуват за бебе!

# 13
  • Мнения: 507
Дейзи,
Аз имах БТ от 36.9 и 37.0, в продължение на 10 дни след овуто и си направих тест в деня в който трябваше да ми дойде и видях двете чертички.
Изпращам ти последната ми графика за да я разгледаш: http://www2.fertilityfriend.com/home/a43b0
Аз също си мислех, че ще ми дойде, защото ме набуляваха яйчниците и гърдите, но не ми дойде  Joy
Дано причината за повишената температура да е  newsm30   Praynig  Praynig  Praynig
Успех  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 856
Просто този месец усещам, че съм топла и помислих, че се разболявам!Нямах никакви оплаквания..
И аз понякога имам същите усещания през втория период от цикъла.  При мерене на телесната ми температура се оказва, че е около 37 градуса. Знам със сигурност че не съм била болна, настинала и т.н., но не знам на какво се дължи. С две думи, това може да е признак на бремемност, но може и да не е. Така че се въоръжи с търпение и си направи нов тест при закъснение. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт