Aйдееее на детската площадкааааааааааа!

  • 1 897
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Нали ви обещах детска площадка!
Ади, гледайте, зимайте идейки и да не речете после че съм лъжкиня! Hug

И да ви призная - голяма съм вехтошарка!  Embarassed Вчера пак обикаляхме с тати за Sperrmuell (тъй му викат тука като си изхвърлят счупената покъщнина) и пак насъбрахме един куп камиончета, багери, бетонобъркачки и формички за пясък.

Ади стига съм плямпала - кефете се! Peace

# 1
  • Мнения: 5 183
Уау, още не съм ги разгледала вси4ките, но действам по въпроса. Определено ми се прииска пак да съм дете и да ти дойда на гости и да си играйкам, играйкам....
Малките сладури знаят ли какво ги 4ака при завръщаето им от БГ или е изненада?

# 2
  • Мнения: 71
Човече, ти имаш талант за деца! Не зная каква ти е професията по принцип, но, ако не е нещо свързано с деца, заслужава си да се замислиш.

# 3
Да ви е честита новата придобивка. Със здраве да си я ползват децата.
Хе хе. Имаме същото надуваемо басейнче Grinning (LIDL)
Ами...таковата - защо само една люлката. Ще се изтрепят за нея Wink

# 4
  • Мнения: 5 183
Човече, ти имаш талант за деца! ... заслужава си да се замислиш.
така си е!  bouquet
а ина4е, тя фидан4ицата се е замислила за ...трето  baby_neutral
Късмет!!!

# 5
  • Мнения: 5 183
Ами...таковата - защо само една люлката. Ще се изтрепят за нея Wink
еееееее, претрупано щеше да стане. А и тя каката, като по-голяма, ще отстъпва. Все пак люлката, като гледам, е от тези, дето са за по-малки деца.

# 6
Ами...таковата - защо само една люлката. Ще се изтрепят за нея Wink
еееееее, претрупано щеше да стане. А и тя каката, като по-голяма, ще отстъпва. Все пак люлката, като гледам, е от тези, дето са за по-малки деца.
Абе тя каката си имаше една люлка закачена нейде по первазите на къщата  Wink, ама сега дава фира  Crossing Arms Grinning

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
ех че хубавоооооо, чак ми се прищя да съм дете Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 837
Иха  Grinning
Много весели игри на дечковците  Grinning

Мами от Европа, не се помайвайте, грабвайте децата и право у Фиданката  smile3521

# 9
  • Мнения: 4 244
Аз само да кажа че ще има и въже за катерене - само го чакам да пристигне и да го окачим.
А за люлката се надявам да няма бой  Mr. Green - избора е голям

# 10
  • Мнения: 1 854
И да ви призная - голяма съм вехтошарка!  Embarassed Вчера пак обикаляхме с тати за Sperrmuell (тъй му викат тука като си изхвърлят счупената покъщнина) и пак насъбрахме един куп камиончета, багери, бетонобъркачки и формички за пясък.


Фиди и аз си падам Плюшкин.По миналата седмица бях на едно мероприятие,беше в един ж.к комплекс,хората си бяха отворили гаражите и продаваха на символични цени.Направи ми впечатление,че много деца помагат на родителите си в тьрговията.Тук им казват Ромьлмаркт.Ама това за което казваш ти е по-различно,защото е сьвсем безплатно.Тук още не сьм попадала на подобни.
Иначе площадката е много сладка,всичко си има!Пясьчника е много готин,а дьската с тебеширите ми бяха любими като бях дете Hug.А там кьдето е люлката барбекюто ли е?Аз сьм малко недоскив,ще ме извиняваш.

# 11
  • Мнения: 4 244
А там кьдето е люлката барбекюто ли е?Аз сьм малко недоскив,ще ме извиняваш.
Барбекю е - не си недоскив Mr. Green

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Оранжево небето, при нас няма това, за което Фиданката споменава.  Sad

Фиданке, супер местенце. Само да има и много слънце, за да могат непрекъснато да са навън децата....

# 13
  • Мнения: 7 430
Ееее, наистина изненадата е пълна...много хубава "забавачница"  1swing си имаш...а пък и нещо е голяма за две дечица smile3503  Hug

Със здраве да си я ползват дечицата ти Mr. Green

За инфо - и при нас няма такива разпродажби  Sad

# 14
  • Мнения: 1 854
Оранжево небето, при нас няма това, за което Фиданката споменава.  Sad


То в Холандия какво ли има да е безплатно,скоро и вьздуха ще се плаща #Cussing out
Фиди,сьжалявам за отклонението!

Общи условия

Активация на акаунт