Купувате ли детски компютърни компоненти?

  • 1 272
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Купували ли сте детски компютърни мишки, клавиатури, нотбук? Радваха ли се децата ви? В началото на седмицата прочетох, че детския нотбук бил модерна вещ сред първолаците. Аз бях скептична до сега, ама знам ли?

# 1
  • Мнения: 186
Мойта щерка има лаптоп играчка но определено не я кефи колкото нашето РС.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 717
А отговор "Не" къде е? Simple Smile
Скоро ще сглобим ПЦ на мойта буба, но ... още й е рано. Това не значи, че не играе и не гледа филми на нашите ПЦта Simple Smile

# 3
Ами бяхме й купили детско компютърче с доста интересни според мене занимания. Но определено след известно време загуби интерес към него. Сега тати започна да й сглабя "истински", както казва тя компютър. Пък нали вече ни е и първолачка. Малко закъсняхме, защото мислехме за първият учебен ден да я изненадаме, но успяхме да сведем изненадата само до бюрото Embarassed Grinning

# 4
  • Мнения: 6 243
Баткото като беше на 3 години, баща му му купи "ийзи бол" - демек детска мвишка. продукт на майкрософт за малки бръмбари. Голям кеф се оказа, още повече, че си вървеше и с игрите. Сега си чака реда за малката.

Иначе детски компютри не сме вземали - направо на нашия си сяда. Само си има отделни слушалки, че много ги чупи.

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами моята е съвсем мъни4ка уж ,ама се оправя и с тъ4 пада и клави6ни комбинации напу4ква .. замислям се да купя . стра6но и харесва на6ие и само да се " освободи" тя залепва . за целта уж  да не ми пре4и и сложихме един монитор и клавиатурата . но не е  същото . маи докато стане първолак ще е ве4е хакер Simple Smile изпе4ен . много искам да и купя  детски лаптоп ,но мисля 4е резултата ще е същия като с калвиатурата - не се лъже лесно моето дете Simple Smile . по скоро  ще по4ваме да исглобяваме неин Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Не /ама няма такъв отговор/.
Направо истински купихме.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря за отговорите! Забравила съм "Не", ама се поправих Simple Smile
Детската клавиатура и мишка, може би са приемливи до определена възраст, знам ли.
Ние сложихме една обикновена допълнителна клавиатура и когато съм на компютъра и я взема в мен, пада голям кеф да удря по клавишите.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 717
Гледах ги аз детските в Метро, едни такива ... бонбонени Simple Smile Ама аз се недоволна ... търся без бдс Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 626
Не. Направо на нашето РС Grinning

# 10
  • Мнения: 306
Не, добре се оправя на нашите.
Единствено купихме микро мишка. Не е детска, но е малка и по-удобна за детската ръчичка.

# 11
  • Мнения: 2 241
И ние май закъсняхме с купуването на детски компоненти, защото той вече така е свикнал на нашите, че вече няма смисъл Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 938
Ако купя на сина ми детски компютър, ще ме помисли за луда... #Silly

# 13
  • Мнения: 1 100
Ми не по принцип. Ама бабата като си мисли, че на децата им е интересно купи на брат ми някакъв детски лапроп, който е ужасен.. Издава гадни пискливи звуци. Брат ми го ползва само, когато иска да ме ядоса...мразя го тоя гаден боклуууук... ще взема да го скрия обачеее smile3508   
Брат ми от 2 годишен пере на моя компютър, из интернет играе, пуска си музика, пее на компа, сейва, много обича да изтрива мои файлове, че и от кофата ги изтрива бре да му се е newsm78 Да не говорим, че от 1 година и повече си инсталира игри от рода "Дъ Симс"...не, че е трудно де, ама баба му детски неща Sick newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Брат ми от 2 годишен пере на моя компютър, из интернет играе, пуска си музика, пее на компа, сейва, много обича да изтрива мои файлове, че и от кофата ги изтрива бре да му се е newsm78 Да не говорим, че от 1 година и повече си инсталира игри от рода "Дъ Симс"...не, че е трудно де, ама баба му детски неща Sick newsm78

 #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт