някой знае ли нещо за този тип надомна работа?

  • 1 339
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
зравейте,
търся си надомна работа и много често попадам на този тип обяви:

Международна компания за проучване търси неограничен брой хора за попълване на онлайн анкети. Работиш си от дома. Заплаща се в зависимост от попълнените анкети. Една анкета – 10, 20, 30 или 40 точки в зависимост от нейната продължителност - 200 точки = 20 евро. Още при своята регистрация получавате 15 точки. Ако проявявате интерес изпратете SMS с текст TXT ANKETI и вашия e-mail на номер 1916. Цена на SMS 2.40лв

4удя се дали това е нещо истинско или поредния начин за взимане на парите ни 4рез пускане на смс-и
ще съм благодарна ако някой, който се е "опарил" или е успял с този тип работа да сподели

# 1
  • Мнения: 2 070
слушах по радиото.измама е,не се захващай

# 2
  • Мнения: 593
Аз не съм слушала по радиото, но цялата тази работа звучи ужасно налудничаво.

# 3
  • Мнения: 274
Хаха. Точката се е завърнала като международно универсално платежно средство  Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
И аз не съм слушала по радиото за това, но звучи адски несериозно..... 101% измама!  Crazy

# 5
  • Мнения: 267
 ooooh!
глупости

# 6
  • Мнения: 241
Аз бях попелвала за известно време, но спрях,а и вече не мипишат имейли.За всеки въпросник ти дават точки,и те ти определят някакви пари за обмен,които няма да получиш.Не се връзвай.Въпросите са мн.глупави Например едното изследване беше за това колко пъти ходиш да пишкаш.Дали имаш коли,телефони и др.

# 7
  • Мнения: 1 788
Надомната работа е много хубаво нещо като идея. Особено, ако правиш нещо, с което се забавляваш и което ти е като хоби. Но за съжаление, нормално платена надомна работа не съм чувала да има - или е експлоатация до дупка, или е някаква фалшива/измамна обява, с която те хващат на кукичка и вместо ти да спечелиш някой лев, те печелят от теб....
Това също ми прилича на някаква уловка...Аз не бих пратила смс.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 931
зравейте,
търся си надомна работа и много често попадам на този тип обяви:

Международна компания за проучване търси неограничен брой хора за попълване на онлайн анкети. Работиш си от дома. Заплаща се в зависимост от попълнените анкети. Една анкета – 10, 20, 30 или 40 точки в зависимост от нейната продължителност - 200 точки = 20 евро. Още при своята регистрация получавате 15 точки. Ако проявявате интерес изпратете SMS с текст TXT ANKETI и вашия e-mail на номер 1916. Цена на SMS 2.40лв

4удя се дали това е нещо истинско или поредния начин за взимане на парите ни 4рез пускане на смс-и
ще съм благодарна ако някой, който се е "опарил" или е успял с този тип работа да сподели


Има такива компании, правят приучвания, примерно глоб..тест..мар.. (не го пиша цялото за да не излезе, че правя реклама. Дават точки за всяка анкета и после можеш да си ги обърнеш в пари. Но анкети има по 1 два пъти месечно (даже и по-рядко), т.е. прави се сметка кога ще ги натрупаш тези точки. Не е да има 20 анкети на ден примерно. Пък там можеш да се регистрираш напълно безплатно, без да даваш 2.40 за СМС.

# 9
  • Мнения: 188
Звучи ми като "хайде мишчици в капана" Laughing.

# 10
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Номер 1916 е печално известен с мошеничества си - нали на същия номер имаше и код за достъп до интервю за куриерска фирма - има дори тема в форума.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Първо, защо тази "международна компания" не си пише името.

Второ, как евентуално ще си получаваш парите, по мейл ли Mr. Green Не видях да искат други данни.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 931
Първо, защо тази "международна компания" не си пише името.

Второ, как евентуално ще си получаваш парите, по мейл ли Mr. Green Не видях да искат други данни.
Най-вероятно цялата работа, която ще свърши въпросната фирма е да прати на мейла линкове към въпросните сайтове, които правят анкети (ако и това направят). Така че други данни защо са им? За тази "услуга" се плаща 2.40, защото иначе с търсачката излиза без пари.

# 13
  • Мнения: 2 759
                          Подобни обяви за работа с смс са известни като измамни. Иначе да, има фирми правещи проучвания, но техните обяви не са със смс. Миличка migracia, ако не ти трябват много спешно парички.. седни и почети здраво. Можеш да си повишиш след това доходите неколкократно.

Общи условия

Активация на акаунт