Външно оценяване

  • 1 948
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте мами!Наскоро с една прителка,чийто син е 6 клас,се говорихме за външното оценяване.Тя ми каза,че синът й не й е казал кога има матури,а й щерка ми,която е 8ми клас и се спотайва.Въпросът ми е децата ви ще се явяват ли на тези матури и дали знаете кой предмет на коя дата ще бъде за 6 и 8 клас.

# 1
  • Мнения: 6
матурите са задалжителни . 03 06 09 по български  на 04 .06.09 по математика 05.0609по англииски 09062009 по история     10 06 09 география и икономика 11 06 2009   човек и природа  .

# 2
  • Мнения: 21 436
Доколкото ми е известно, тази година външното оценяване се провежда за учениците от четвърти, пети и шести клас. Така че, щом детето ти е в осми клас, нямаш основание за тревоги!  Peace

# 3
  • Мнения: 2 708
Ева да ме прощаваш, но аз не бих занимавала детето си с тази тематика, то да ме информира, камо ли да му се сърдя, ако не я знае. Това за мен е моя лична отговорност да знам и да се информирам. А в днешно време да задаваш такъв въпрос, ми е честно казано нелепо. Случайно да си чувала за интернет страницата на МОН? Или караме на принципа ЕЖК (една жена ми каза) и това е единствения и възможен източник за информация. Ама хайде малко по-отговорни да бъдем към себе си и децата си. Аман от теми за едно и също нещо и без да си направиш труда да провериш нито тук, нито в страницата на министреството си пускаш тема на теб конкретно и веднага да ти отговори някой. Представяш ли си, всеки който като теб се сети за това седне и напише тема със същото питане какво става? Слава Богу, има и по-четящи.

Общи условия

Активация на акаунт