Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

  • 7 196
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Здравейте, момичета!
На някого случвало ли му се е да разбере, че в живота на половинката вече има друга, която не  е за един ден? И той май-май не иска да се върне при вас? Ясно е, че нещата ще приключат, но глождило ли ви е любопитството коя е тя, как изглежда? Изпитвам угризения, че ме вълнува такова нещо, сякаш ще промени нещата, ако знам?
Споделете, моля ви!

# 1
  • Мнения: 7 723
Защо ти е да я виждаш?
То е ясно- другата винаги е по- грозна, по- дебела и по- тъпа от тебе.
Краката й са по- криви, а косата й стърчи.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 015
Нормално е, но и да я видиш няма да промениш нищо.

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 380
Според мен няма смисъл да си причиняваш повече болка-не е необходимо да е по-добра или по-красива от теб. Ако те превъзхожда-ще те заболи и гордостта ти ще бъде наранена, ако е под твоето ниво-унижението ще е по-голямо.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
От какъв зор?

# 5
  • Мнения: 156
преди 6 години ми се случи да ми изневери един човек. бях му казала, че ако се случи, искам да ми каже.  каза ми, поговорихме, аз се дистанцирах за два дни, след което ми мина и отношенията ни се върнаха към нормалното.  през ум не ми беше минало да го питам коя е, каква е итн. никакви любопитства не съм изпитвала изобщо. мисля, че ако един мъж ми изневери, причината е в нас двамата, а не случайната евентуална жена, която дори не е "съперница" в случая. който изпитва враждебност и негативни чувства към "другата" вместо да търси причината в партньора си, има далеч по-големи проблеми от това, че му изневеряват...

# 6
  • Мнения: 411
винаги Ще те гложде.
на бивШия лиубовницата(тогава)беШе много красива(пълно копие на РОСИЦА КИРИЛОВА,поне на мен ми харесва),
но да я видиШ сега прили4а на 50 годиШна(не Ще да е от много добър живот)без зъби,много побеляла,сбръ4кана.
съжалявам я като знам Що за 4овек има до себе си8интересува го само собственото му АЗ)

# 7
  • Мнения: 148
foreplay,
не съм търсила причината за това в другата, аз съм наясно, че и той, но и аз, сме виновни за положението. Точно затова си се чудя защо ми е да я виждам, сякаш...незнам...обърках се

# 8
  • Мнения: 156
нормално е да си объркана. аз чак сега разбрах, че става дума за теб - разсеяла съм се явно. съсредоточи се в/у себе си, не в/у него и "другата". ако е вярно, че " май-май не иска да се върне при теб", в момента няма значение кой е прав и кой е крив. ще има значение, когато влезеш в следваща връзка. дотогава можеш да се постараеш да оцениш ситуацията и да направиш изводи.

# 9
  • Мнения: 12 662
Съвсем нормално ти е любопитството. Да се сравняваш с нея, да се чудиш  с какво тя е по- от теб.

# 10
  • Мнения: 2 388
Да, за мен би било важно да знам каква е другата.
Чисто физически как изглежда не ме вълнува толкова, колкото какъв характер е.
Чисто хипотетично мисля, че бих я проучила, така да се каже.

# 11
  • Мнения: 22 414
Ако те гложди любопитството, отиди и виж. Но както каза някой по-нагоре....ако е по-красива от теб ще ти е кофти. Ако е по-грозна....ще ти стане още по-кофти.

# 12
  • Мнения: 4 292
Разбира се, че ще искам да знам коя е, как изглежда, какъв човек е. Хора сме, това е напълно човешка емоция или слабост, все тая.

# 13
  • Мнения: 636
Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

НЕ, не си струва, само ще се съсипеш така. Да, гложди те чисто нормално, човешко любопитство / и мене би ме глождило /,
но какво постигаме в крайна сметка - вместо след като няма шанс да се върне при нас, да затворим вратата, ние се чудим
кой пръст да сложим за да я задържим още малко открехната..... А похабеното време, нерви, достойнство....

Давай смело напред!!!
  Peace

# 14
  • Мнения: 4 380
Елементарно е да свеждате нещата до външност и до хубост.
Хората не изневеряват по принципа на конкурс за красота. Не разбирам какво би могъл да ти даде факта че я видиш. НИЩО.

Общи условия

Активация на акаунт