1 ЮНИ - запази детето в теб

  • 2 199
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 106
Мами,утре е празника на детето!Как ще го отбележите,ще има ли приятни изненади за малките слънчица?!!Мисля,че във всеки е запазено нещо от детето - нека да го съхраним! Обичайте,радвайте се и им осигурете достоен живот,те го заслужават!А, вие какво съхранихте от детето във Вас?Споделете!

# 1
  • Мнения: 1 470
Страхотен празник ДА!
Лошото е че аз ще трябва да го отбележа с протест/протест за липсата на достатъчно места в ДГ... CrazyУж винаги в името на децата ни,но днес нещо се замислих и си дадох сметка че това с протестите ми отнема страшно много време...А децата си порастнаха...
Ще го отбележим на 2 юни...Тамън ще е по свободно навсякъде...И дано ми простят!!!

[color=navy]На всички други пожелавам [/color]изп ълнен със слънце и щастие празник!!!И въобще цялото им детство на всички дечица да бъде озарено от топлината и уюта на дома,красотата и веселието на детските игри,и удоволетворение от знанието...Много сбъднати желания,и постигнати успехи!!!

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Утре имаме двоен празник у дома.
Освен денят на детето, сина ми става на 3 годинки!

Моето "празнуване" беше днес в магазина за играчки, докато му избирах подарък  Laughing Ех, неизживяно детство!
Иначе утре ще е малко по-скоромно - разходка, подарък, балонче и сладолед... и любимата му вечеря  Wink
В неделя когато ще празнуваме с негови приятелчета, ще си направим щур купон за РД  Grinning

# 3
  • Мнения: 804
Най-хубавият детски празник!Моите момиченца ще ги заведа в Морската градина,ще посетим Зоопарка и Детския кът- там ще играят на воля,ще има и почерпка в Макдоналдс.Изобщо празникът ще е на техни любими места.А какво детско съм съхранила?-май всичко,с децата съм дете,с възрастните -възрастна.Детето в мен е живо,макар рядко да се появява,от грижи и проблеми се радвам на най-дребните неща като дете.Весел празник на Всички Деца утре!!!   newsm44

# 4
  • Мнения: 6
Аз съм само леля, но много се радвам за моето слънчице. Още повече, че на леля принцеската днес има рожден ден и става на 5 годинки а утре има празник на детето! Племенничката ми и децата, родени на 31 май изобщо са големи щастливци! За тях празника си е двоен - само подаръци и внимание! Heart Eyes
Иначе аз съм запазила добрите спомени от детството си и понякога се връщам към тях.Все си казвам, че се надявам малката да има по-добър живот от моя и този на родителите и и че заслужава само хубави неща да и се случват. Когато съм с нея, ставам дете, играем си, разглеждаме книжки, слушаме музика, ходим на разходка, ядем сладолед.Най се радвам че някои от нещата от моето детство още ги има и тя ги познава. Blush

# 5
  • Мнения: 7 723
Никога не съм приемала 1 юни като някакъв специален празник на детето.
Ден на детето- да, но не и празник.
Моите деца не са лишени от нищо.
Играчки им се купуват с повод и без повод.
Утре е деня, в който никъде няма да ги заведа.
Дразни ме истерията, която е завладяла търговците на боклуци.
Дразни ме изкуственото в този така наречен "празник".

# 6
  • Мнения: 6 206
Сигурно ССФ се дразни на първи юни, но днес стана чуден купон пред Община Пловдив
Утре ще направя още три, на 6ти пак
Децата се забавляват много.
Така че всичко е кой както си го направи.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
е, Руске, не е чак така...
Ти не се ли радваш на вниманието по 8-ми март, на някое цвете или рисунка от децата специално в този ден.
Вярно, че любов и подаръци може да правим всеки ден.
За мен 1-ви юни е денят в който отново ставам дете - може да подскачаме заедно с детето на батут, да отидем на цирк, да го кача на пони, и едно балонче пак ще го направи щастлив  Grinning

# 8
  • Мнения: 7 723
е, Руске, не е чак така...
Ти не се ли радваш на вниманието по 8-ми март, на някое цвете или рисунка от децата специално в този ден.
Вярно, че любов и подаръци може да правим всеки ден.
За мен 1-ви юни е денят в който отново ставам дете - може да подскачаме заедно с детето на батут, да отидем на цирк, да го кача на пони, и едно балонче пак ще го направи щастлив  Grinning
Осми март пък ай да не го зачекваме, а? Wink
Радвам се на всичко, което е от децата ми.
Цвете от мъжа ми не ме радва.
Да не говориме пък, че в нашето семейство осми март не се уважава.
Цветето си го получавам на 25 март- денят на майката.
Що се отнася за 1. юни...както казах,
не чакам специално този ден, за да ги заведа на цирк.
Понита са яздили и без да е първи юни.
С балончета се прибират всеки ден от МакДоналдс.
Е, верно е, че им обещах да ги заведа в Джъмбо утре.
Това, обаче беше като ходихме за последно миналата седмица.
Те искат да ги водя всеки ден.
...излезнах от ситуацията, като им казах
преди първи юни да не чувам за Джъмбо.
Мълчат. Ще ги заведа утре.
И сладолед ще им купя и утре  Wink

Пак казвам- уважавам, че е ден на детето, но чак пък празник.... Crazy

# 9
  • Мнения: 2 005
Празника утре ще го отбележим подобаващо  Wink Купила съм му подарък и ще го водя на среща с куклени артисти , ще бъде забавно  Hug Ще има и много голяма торта за всички дечица   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз като Руска гледам да му е празнично ежедневието, та да не се налага да чака къде Коледа, къде 1 юни... Ще ми се така да ги чувства нещата. Социализирам го доста интензивно, но масовите истерии с блъсканиците до премала пред разните му там търгаши - не, мерси! Ще се радвам, ако нещо им спретнат в градината, но да е умерено и приятно. Без жертви (изтормозени и каталясали родители, които с дни ще се възстановяват от Деня на детето/си/)

# 11
  • Мнения: 6 417
Старая се всеки ден за моето дете да е празник, така че едва ли утрешния ден ще е нещо специално.

# 12
  • Мнения: 3 405
Ще пропуснем проявите. Не се кефя на сергиите с бoклучиви предмети, блъсканицата и пр. съпътстващи всеки празник "забавления". Подаръци не сме подарявали никога за първи юни.
1 юни, деня на детето - комерсиализацията му не ми е по вкуса.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 07:16 от Анджелина

# 13
  • Мнения: 15
Всеки си прави празника.Странното време, в което живеем ,накара много  родители да учат децата си  да получават,без да дават в замяна.А всички закони на правилното общуване повеляват обратно.И не става въпрос само за материални придобивки,а за отношения,чувства ,жестове...Да даваш,без да очакваш нещо в замяна-закон древен колкото нас самите...
Днес у нас ще има най-обикновени изненади, мили думи , по-вече внимание и по-вече търпение,което забързаното ежедневие ни лишава.Мили спомени и планове за  игри  и разходки.
Радвам се като дете на цветната поляна,птичите песни в ранната утрин.Тичаме,правим гимнастика, особенно моето изпълнение,което развеселява децата.
Ако  не излезем сред природата ,играта е в къщи в късен следобяд,разместваме малко мебелите и се започва,смях,борба и т.н.
Моята награда е звънкият смях,а на децата зачервени бузки  и добър апетит..
Това са моите спомени от детските празници.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
....Странното време, в което живеем ,накара много  родители да учат децата си  да получават,без да дават в замяна.А всички закони на правилното общуване повеляват обратно....

Смело и неадекватно изказване. Не дресираме кучета, все пак...

Общи условия

Активация на акаунт