Дрехи на марката baby phat

  • 2 534
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Моля ви голяма фенка съм на техните дрехи само дето си ги гледам в един сайт и до там.Някоя от вас ако може да ми каже ако знае къде в София продават дрехи на тази марка ще съм толкова благодарна!!!

# 1
  • Мнения: 140
а може ли сайт да видя zа какво става въпрос  Praynig

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
а може ли сайт да видя zа какво става въпрос  Praynig
Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 0
http://www.drjays.com/shop/G1-R375/womens_brands.html има дрехи и на други марки и за всякакъв тип хора по слаби по пълни а това е официалния сайт http://www.babyphat.com/shop.php

# 4
  • Мнения: 140
има много хубави не6та грабнаха ми окото някои дре6ки  гледам 4е се предлагат и в германия  6те се пораzровя zа малко пове4е информация и 6те ти споделя след няколко дни като се прибере милото 4е той е по на ти с немския 

# 5
  • Мнения: 0
ще чакам аз попринцип ако искам пома да си порачам по интернет ама малко този вид покупки не ги одобрявам и за това търся магазин в който се предлагат техни дрехи се пак друго е да го видиш,да го пипнеш и да го облечеш bowuu

# 6
  • Мнения: 140
ами попринцип наистина е най- добре първо да се обле4е и след това да се копува  но до сега се рових в  google и има някои  сайтове които предлагат техни дрехи и не мисля 4е може да се отиде някъде на място поне никъде не видях такъв магаzин но като се прибере милото 6те му zадам zада4ката 4е направо се вл_бих в някои не6тица а като по4на да му вадя ду6ата с памук винаги намира  на4ин 

# 7
  • Мнения: 0
аз преди незнам колко време бях чела в едно списание интервю със Соня Немска и тя там каза че много харесвала тази марка и че намерила няколко магазина в които продавали дрехи на тази марка

# 8
  • Мнения: 140
да оба4е ако магаzините не са официално zа таzи марка 6те е доста трудно да се намерят особено ако са квартални  което предполагам понеже дре6ките не са скъпи newsm78 zнам ли и аz

# 9
  • Мнения: 2 414
И аз съм чела същото интервю със Соня Немска,каза че в някой магазини намирала Baby Phat и Bebe,но за съжаление няма официален магазин. ooooh!

# 10
  • Мнения: 21
Преди известно време се бях супер запалила по Baby Phat и Bebe, накупих си супер много техни дрешки и обувки. За мен обаче не са толкова добре изглеждащи на живо, както и качеството им не е от най-добрите. Взимала съм си ги от интернет, чувала  съм че ги има в София но аз лично не съм ги виждала.

# 11
  • Мнения: 0
е дано някой помогне в търсенето

# 12
# 13
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Леле има доста интересни неща в сайта.

# 14
  • Мнения: 0
какво става никой ли още не е разбрал някой магазин където да продават дрехи на тази марка

Общи условия

Активация на акаунт