Как различавате еднояйчните?

  • 1 155
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Здравейте момичета,
Сега пък ме тресе друго притеснение. Може да ме помислите за луда, но незнам как ще ги различавам, а се очаква да са еднояйчни и се притеснявам да не ги объркам още в болницата. Споделете как беше при вас. Ще съм ви много благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 547
на една приятелка са разнояйчни, но много си приличат и им били вързали на ръчичките конци в различни цветове. Май Д-р Спок пишеше за боядисване на палеца на едното с лак, но май не е особено добра идея  Laughing, а и в болницата имат номера - на се шашкай, после в къщи ще си ги различаваш - споко !

# 2
  • Мнения: 141
Моите са много различни/ Антон е рус синеок с бял тен, а Филип с тъмна коса, очи и кожа/ и нямат прилика дори като братя, да не говорим за близнаци, но все си мисля, че даже и да бяха еднакви пак щях да си ги раличавам. Майката винаги интуитивно разграничава децата и разбира на кого какво му е.
Като родиш кажи дали е така. Wink Всъщност на ехограф би трябвало да се вижда дали са еднояйчни или разнояйчни.

# 3
  • Мнения: 331
здравейте, и аз имам опит. моите не са еднояйчни, но аз държах да знам коя коя е още в корема, защото още тогава имаше разлика в характерите им и трябваше да знам "тази от ляво" първата ли е или втората. докторите паднаха от смях.
за  една седмица в болницата бъди сигурна ще ги различаваш. номерата обикновено помагат първите 2-3 дни. освен това може някой да има повече коса, например.
и аз се притеснявах да не ги объркам и цял живот да си ходят объркани. макар че не е невъзможно...
моите въпреки че са разнояйчни много си приличт, но, да си призная в първия моментедната ми се стори по-грозновата!!!/ужас/
сега се чудя как е възможно да са толкова красиви? и толкова различни!
желая ти мноог здраве и усмивки

Общи условия

Активация на акаунт