слово на кум

  • 2 034
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте, момичета! канени сме за кумове с моя съпруг. той сие подготвил слово, но се чудя дали и аз да нямам едно на ум, защото понякога ди-джеят кара и кумата да каже нещичко. преди години бяхме на една сватба и имаше едно много кратко, но хубаво слово, което обаче не си спомням до край, ако може помагайто-клише е по принцип или ми дайте линк към друг сят. започваше така
да не се гледате в очите само, когато шофирате......
и още 2-3 неща в този стил, ама ми се губят. благодаря предварително!

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това беше едно от първите неща които изрових от този форум с помощ на гугъл....

# 2
  • Мнения: 2 032
Не се притеснявай, не би трябвало ди-джеят да диктува речите на една сватба; питай младоженците дали очакват и кумата да каже нещо първо.
И няма ли, все пак, традиции за тези неща?

# 3
  • Мнения: 2 153
Преди години когато съм ходила на сватби кумите също казваха по няколко думи! Напоследък на кумите не се обръща много внимание! Център на сватбата е кума! Можеш да посетиш svatbata.bg  там има доста полезна информация и примерни речи! Дано намериш това, което търсиш!!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 896
Аз лично бих предпочела няколко прости, но искрени пожелания пред лигаво-романтично звучащите клишета, заучени наизуст от интернет. Нещо простичко, което на момента и от сърце ти дойде да кажеш.
Според мен много по-ефектно ще се получи, ако речта ти е не толкова 'натруфена', а по-естествена и се усеща вълнението ти, отколкото ако просто наизуст изрецитираш нещо, внамавайки да не забравиш текста.
И все пак съпругът ти се е подготвил със слово. От теб най-много да очакват две-три изречения, не повече.

# 5
  • Мнения: 1 844
разбира се,че и кумата трябва да каже няколко думи..все пак тя не е по-маловажна от кума,та да я прескочат. Mr. Green
иначе те съветвам ти самата да си измислиш нещо кратко,мило и от сърце.не търси готови речи в чичко гугъл,защото те са вече толкова клиширани и използвани на всяка сватба,че .. #2gunfire

# 6
  • Мнения: 24
Просто прехвърли топката на мъжа си с едно "...а сега, дами и господа - речта на кумааааааа..."  Peace

# 7

Общи условия

Активация на акаунт