до кога дърпахте пишата при момченцата?

  • 6 139
  • 76
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 50
здравейте, мъжки мами Simple Smile,
до кога дърпахте пишата на момченцата си?ние сме на 1г.9м.,но от известно време въобще не даваме и съм се видяла малко в чудо,до сега нямахме проблем,нищо не помага.някакви идеи?тя е готова отдавна,но нали трябва да се оправя, за да не залепне отново.благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Щом както казваш е "готова" отдавна значи няма проблем  Peace
Обикновенно аз го правех по време на къпане  Wink а сега гледам Алек сам си я забелва  Crazy и му е интересно.
Няма опастност да залепне отново , спокойно но трябва да я миеш от време навреме като я забелваш  Peace

# 2
  • Мнения: 626
Сестра ми имаше подобен проблем с малкия, но го научиха как сам да си я забелва докато се къпе и всичко беше наред.

# 3
  • България
  • Мнения: 757
Слагам го в легенчето когато мием само дупето вечер и му я "забелвам".Моята докторка го направи още втория месец и сега нямам проблем.Само понякога леко слепва,но я оправям...На въпрос към педито до кога ще го правя тя ми отговори-"Ами докато почне само да го прави" PeaceТака,че продължавам с пълна сила Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 026
На 6м окончателно се отлепи, от тогава всяка вечер я забелва и мие баща му.

# 5
  • Мнения: 8 999
Забелването и измиването на пишката трае цял живот. Хигиена винаги трябва да се поддържа в тази област, а тези навици се създават от бебешка възраст.

# 6
  • Мнения: 2 448
Е може и да е готова отдавна, но това не означава, че не трябва да се измива. С къпането винаги му я отварям , измивам и затварям, нали това ще прави и като голям. Имал е моменти, когато е чувствал явно някакъв дискомфорт и с уговорки сме го правили, но аз не отстъпвам. Не мога заради негови капризи да го оставям мръсен.

# 7
  • Мнения: 1 187
В подписа се вижда възрастта на сина ми. Понеже той не желае сам да го прави, веднъж в седмицата я почиствам с риванол. Но пък и  имаше проблем, така че е по-скоро изключение.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Дърпа си я сам от около година като го къпя.

# 9
  • Мнения: 3 929
Последно педиатърката му я забели, когато беше на 5 месеца. Оттогава, след къпане му я издърпвам леко, почиствам я с отвара от лайка или с риванол. Когато стана на по-голям - на 1 год. и няколко месеца, само започна да си я дърпа, докато се къпе в коритото. Сега вече сам си я мие, сам си я забелва.

# 10
  • Мнения: 11 607
Забелването и измиването на пишката трае цял живот. Хигиена винаги трябва да се поддържа в тази област, а тези навици се създават от бебешка възраст.

Това е моето мнение......

При нас - от самото изписване чак до ден днешен.....

# 11
  • Мнения: 1 322
По принцип се мие всеки ден.

# 12
  • Мнения: 743
Започнахме от началото на втория месец,до края на месеца беше изцяло заголена.Мъжа ми я вършеше тая работа ,аз стоях отстрани и само виках-стига толкова,стига,стига...ако не беше той,аз нищо нямаше да направя.Сега я почистваме през 2-3 дена.

# 13
  • Мнения: 5 173
ние сме на 1г.9м.,но от известно време въобще не даваме
И двамата сте на година и 9 месеца, само че ти си вече грамотен Thinking и пишеш по форумите.
Майка ти знае ли, че пишеш тук?

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, това последното е точно толкова смешно, колкото и това, на което се присмива Laughing Бъдете по-толерантни Peace

Аз тепърва уча големия си син сам да си почиства пениса. Нямам му вяра, така че след душ проверявам дали е измит старателно там. Не винаги ми дава без протести да издърпвам кожичката, тя при него не е и отлепена цялата, но колкото може - не пропускам и не приемам не за отговор. Лошата хигиена е не само лош навин за в бъдеще, който няма да допусна, но и предпоставка за инфекции по пикочния канал и нагоре към бъбреците, така че съм безкомпромисна Naughty

Общи условия

Активация на акаунт