много тъмно аки_от какво може да е ?

  • 368
  • 3
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
темата я пуснах и в форум Кърмене, но не можаха да ми помогнат....дано вие поне опитате...... Praynig
от два дни акито е много тъмно, почти черно на места и има нещо като слуz...само на кърма е бебока, не съм яла нищо по необичайно от нормалното ми меню, бебчо се чувства добре, смее си се и си играе, вече е над 6 кг., папа, както обикновено и ака по няколко пъти на ден.....но тоzи цвят почва да ме притеснява доста....

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
темата я пуснах и в форум Кърмене, но не можаха да ми помогнат....дано вие поне опитате...... Praynig
от два дни акито е много тъмно, почти черно на места и има нещо като слуz...само на кърма е бебока, не съм яла нищо по необичайно от нормалното ми меню, бебчо се чувства добре, смее си се и си играе, вече е над 6 кг., папа, както обикновено и ака по няколко пъти на ден.....но тоzи цвят почва да ме притеснява доста....

lekarkata vi kakvo kaza???
obiknoveno ako se hrani s adaptirano mliako(Omneo napr.) stava taka,no vie se karmite newsm78

posavetvai se s lekarkata vi Simple Smile

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ако и утре е така, ще се обадя...до сега не съм се обадила, zащото бебчо се чувства добре...само тоzи цвят на акито ме притеснява, zащото до сега си беше жълто и иzведнъж, беz някаква видима причина се промени......

# 3
  • Мнения: 5 299
Най-добре се консултирай с педито. Тя ще ти каже каква точно може да е причината, вместо да гадаеш и да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт