Пушихте ли през бременността и ако да по калко цигари на ден.

  • 2 437
  • 11
  •   1
Отговори

Анкета

Пушихте ли през бременността и ако да по калко цигари на ден.

Опции:

  • София
  • Мнения: 588
Мили бъдещи и настоящи мами. Това запитване е по повод многото бременни които пушат повреме на бременността. Трябва да споделя че и аз съм една от тях, спрях ги постепенно с 1 до 4 цигари на ден сега съм в 4 месец. Нека споделим мнение без да се обиждаме и да резберем как се чустват бебечетата сега на майки които са пушили.

# 1
  • България
  • Мнения: 757
Признавам си,че изпушвах по една-две,но не и повече и не редовно...което в никакъв случай не препоръчвам между другото...

# 2
  • Мнения: 10 982
Не съм пушила, спрях веднага.

# 3
  • Мнения: 929
Моя отговор го няма - бех ги спряла преди това.

друга тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364490.0

# 4
  • Мнения: 111
Аз пушех повече от 10 години. Когато реших,че искам деца ги спрях, беше 2 години преди да забременея. А относно как се чувстват децата на майки пушачки - имам позната чието дете страда от астма, не е доказано дали заради цигарите, но знаете че са вредни и т.н. Желая ви успех в отказването поне за 9 месеца и силна воля заради най-скъпоценните ви същества!   bouquet

# 5
  • Мнения: 163
В момента, в който видях двете чертички спрях да пуша. Е, когато спрях да кърмя започнах пак, но това е друга тема.  Embarassed

# 6
  • Варна
  • Мнения: 365
Спрях когато видях положителния тест. Не ми беше трудно, така и така ми ставаше лошо от миризмата. А сега пак си пуша, но далеч от беба

# 7
  • Мнения: 1 053
Когато си направих теста и ви дях двете 4ерти4ки си казах КРАЙ с цигарите.Но на следващия ден запалих една с кафето,друпнах си 2 пъти и си казах "защо го правя".......,изгасих веднага цигарата и казах 4е пове4е никога няма да запаля,4е здравето на беб4ето ми е много по важно.И така спрях цигарите .Нужна е много воля (това си е мое мнение) Peace.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
Пуших по много, дъщеря ми е вече на 10 години, и не боледува, даже настинка не я лови. Няма алергии, астма или други заболявания. Когато тръгна на градина, се случваше най-много веднъж годишно да прихване някой вирус, който минаваше за не повече от 3 дена.

Осъзнавам, че съм била безотговорна, и съм благодарна, че въпреки това детето ми е добре.

# 9
  • Мнения: 260
Спрях ги някъде две седмици след като разбрах, че съм бременна /аз по принцип пуша по 5-6 цигари на ден/, помогна ми, това че почна много да ми се гади от цигарения дим  Sick и не исках и да видя цигара, камо ли да запаля.

# 10
  • Мнения: 7 201
Моят отговор го няма-никога не съм пушила. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 93
Пуших по много, дъщеря ми е вече на 10 години, и не боледува, даже настинка не я лови. Няма алергии, астма или други заболявания. Когато тръгна на градина, се случваше най-много веднъж годишно да прихване някой вирус, който минаваше за не повече от 3 дена.

Осъзнавам, че съм била безотговорна, и съм благодарна, че въпреки това детето ми е добре.
и при мен така  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт