гинеколог Пловдив

  • 3 049
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Моля препоръчайте ми гинеколог в Пловдив.Искам да чуя още едно мнение-имам от доста години поликистрозни яйчници.Преди да родя  по-рядко  ми идваше менциса сега пък като ми дойде понякога не може да ми спре(когато съм на противозачатъчни всичко е наред),имам неправилни кървения,болки ниско в корема и кръста.Според една лекарка можело да имам ендометроза,според друг въобще не било така кървенията били защото не съм имала образуван фоликул.Искам да чуя още едно мнение защото се омотах вече.Не мога да започна пак противозачатъчни,защото искаме второ дете(имам един спонтанен аборт февруари месец)

# 1
  • Мнения: 793
Бих препоръчала д-р.Христина Кръшкова  Peace Работи в ДКЦ2 до ресторант "Стадиона"

# 2
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Бих препоръчала д-р.Христина Кръшкова  Peace Работи в ДКЦ2 до ресторант "Стадиона"
и аз съм за д-р Кръшкова тя следеше моята бременост и съм много доволна от нея
 Peace

# 3
  • Мнения: 1 900
Паскалева Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Аз четох много положителни отзиви за Паскалева и Михнев.Чудех се и за Даскалов,но са станали доста негативните мнения за него.Трябва ми такъв лекар който първо пуска изследвания взима секрети и тогава действа с лекарства.Паскалева така ли е

# 5
  • Мнения: 3 459
Аз четох много положителни отзиви за Паскалева и Михнев.Чудех се и за Даскалов,но са станали доста негативните мнения за него.Трябва ми такъв лекар който първо пуска изследвания взима секрети и тогава действа с лекарства.Паскалева така ли е
Абсолютно!   Peace

# 6
  • Мнения: 683
Моля препоръчайте ми гинеколог в Пловдив.Искам да чуя още едно мнение-имам от доста години поликистрозни яйчници.Преди да родя  по-рядко  ми идваше менциса сега пък като ми дойде понякога не може да ми спре(когато съм на противозачатъчни всичко е наред),имам неправилни кървения,болки ниско в корема и кръста.Според една лекарка можело да имам ендометроза,според друг въобще не било така кървенията били защото не съм имала образуван фоликул.Искам да чуя още едно мнение защото се омотах вече.Не мога да започна пак противозачатъчни,защото искаме второ дете(имам един спонтанен аборт февруари месец)

д-р Минев ти препоръчвам. Аз ходя от години при него, махал ми е 7,5 сантиметра миомен възел по време на секциото, операция, каквото много малко лекари се наемат да правят. Изобщо той е страхотен специалист и може абсолютно да му се довериш, ако се интересуваш, ще ти дам координати на лични.

# 7
  • Мнения: 1 900
Трябва ми такъв лекар който първо пуска изследвания взима секрети и тогава действа с лекарства.Паскалева така ли е
Да така работи Паскалева. До сега два пъти съм имала по сериозни проблеми и ме лекува чак след микробиология и антибиограма. Първия път успешно, като писа лекарства й на мъжа ми.
След няколко дни ще правя отново посявка за да видим дали и този път лечението е било ефикасно. / Grinning/
Никога не се доверявайте на лекари изписващи лекарства без микробиология, цитонамазка, антибиограма или някаква друго необходимо изследване според конкретния случай. Peace

# 8
  • Мнения: 6
Ходила съм и при Паскалева, ходила съм и при д-р Михнев. база за сравнение няма. Михнев е много по-добър. във всяско едно отношение.

# 9
  • Мнения: 1 900
duzka би ли споделила за Паскалева?

# 10
  • Мнения: 6
Ако те интересува толкова ще ти пиша на лични. Не искам да я оплювам тука. Аз съм за Михнев. От него по-добър за мене няма.

# 11
  • Мнения: 82
За д-р Антон Михнев от Торакса става въпрос, нали? - Аз също гласувам с 2 ръце за него. Отличен специалист. Обеснява всичко подробно, преглежда много внимателно и е толкова отзивчив, че просто нямам думи. Страхотен специалист.

# 12
  • Мнения: 99
Вилиана, да попитам защо вече не препоръчваш Даскалов? Аз преди година и половина бях много доволна от него, мислех и сега пак да ходя, но ако се е променил ... да търся друг. Моля пиши ми какво имаш пред вид!  Praynig ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт