температурата в стаята

  • 3 501
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 240
Според вас колко трябва да е температурата в стаята на бебето,защото знам че те се раждат с по-ниска температура.И затова ми е чудно колко градуса трябва да се подържа в стаята.

# 1
  • Мнения: 9 390
Момче или момиче?
Момчетата по принцип се гледат на по-хладно 18-20 градуса,а момичетата 20-22 градуса.

# 2
  • София
  • Мнения: 240
чакаме момиченце ,но от сега се интересувам.Живи и здрави всичко да мине добре да си знам колко градуса е да съм си подготвена.

# 3
  • Мнения: 521
Педито ми каза че е нормално от 19 до 23 но сега е доста по-топло - 25;26 понякога и 27.Само го обличам по-леко и не пускам климатика все още.

# 4
  • Мнения: 805
На колкото живеем ние, на толкова гледам и бебето.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
В този сезон отопление определено няма да ти трябва. Гледай да не е прекалено горещо.
Моят син е зимно бебе, през деня вкъщи беше 20-21 градуса, нощем - 18-19.
Нормална стайна температура. Не мога да разбера хората, които гледат бебета на 25-30 градуса през зимата.

# 6
  • Мнения: 46 436
18-19 през нощта, 20-22 през деня са перфектните, но зависи и от времето навън, ако е +35, на 20 градуса вътре хич не е добре, затова в жегите, ако сте с климатих, поддържай разлика вътре/вън около 8 градуса.

Момче или момиче?
Момчетата по принцип се гледат на по-хладно 18-20 градуса,а момичетата 20-22 градуса.

 Shocked
Това сериозно ли е?

# 7
  • Мнения: 3 804
не повече от 25 градуса,но зависи и от детето.Гледах големите на една температура,докато дребната плачеше-беше и горещо.

# 8
  • Мнения: 240
На колкото живеем ние, на толкова гледам и бебето.
И аз така мисля  Peace

# 9
  • Мнения: 9 390
Цитат
Shocked
Това сериозно ли е?

Да напълно.Това беше и съвета на педиатъра,когато се роди бебка.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Цитат
Shocked
Това сериозно ли е?

Да напълно.Това беше и съвета на педиатъра,когато се роди бебка.

ГлЮпости на търкалета са това, егати и докторите... Ами ако са двуяйчни близнаци, а?
Моля ви, не вярвайте на подобни щуротии.

# 11
  • Мнения: 805
Цитат
Shocked
Това сериозно ли е?

Да напълно.Това беше и съвета на педиатъра,когато се роди бебка.

ГлЮпости на търкалета са това, егати и докторите... Ами ако са двуяйчни близнаци, а?
Моля ви, не вярвайте на подобни щуротии.

 Joy
Е, как - в различни стаи!

# 12
  • Мнения: 1 085
18-19 през нощта, 20-22 през деня са перфектните, но зависи и от времето навън, ако е +35, на 20 градуса вътре хич не е добре, затова в жегите, ако сте с климатих, поддържай разлика вътре/вън около 8 градуса.

Съгласна съм  Peace

А колкото до това момиче или момче  Joy Joy
Момчетата са по - кекави, не виждам логика да се отглеждат на по - ниска температура.

# 13
  • Мнения: 252
Поредният глупав съвет на педиатър. #Crazy Зимата и ние държахме 20-21 ,а през нощта 18-19.Абе както на нас ни е добре,така сме държали и малката.При по-топло се обриваше веднага.Сега гледам да не е много хладно или топло,защото като излезем навън става много рязка промяната.Общо взето се преценява според детето и времето.Няма точен отговор според мен.

# 14
  • Мнения: 245
До 23 градуса, поне моите до такава температура съм ги гледала.

Общи условия

Активация на акаунт