Бузки...

  • 835
  • 9
  •   1
Отговори
Момичета искам да ви помоля за съвет. Като цяло съм кльощава, 1,70 висока 43кг, обаче имам бузки на лицето. винаги съм си ги имала още от дете, но искам да намеря вякакъв начин лицето ми да придобие малко по-изострени черти Tired какво трябва да направя, някаква диета, кремове или де да знам приемам всико, моля ви посъветвайте ме Praynig

# 1
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Здравей,
да не би някой "доброжелател" да ти е втълпил,че имаш бузки, а всъщност да не е така...
щото наистина си много слабичка(съдя  по мерките ти)
И освен с руж или скалпел няма как да стане,ако наистина имаш големи бузки де.
  bouquet Лека нощ

# 2
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
С подходящ грим (руж, блясък) може да се 'изострят' контурите на лицето. За кремове, камо ли пък диети не си и помисляй! Другия вариант е пластична операция или посещение при психолог, защото съм абсолютно сигурна, че леко преувеличаваш и сигурно си много хубава, със малки или не бузки Hug

# 3
  • Мнения: 140
и аz 6те ти кажа руж  ако умее6 да си гримира6 4удеса може6 да направи6

# 4
  • Мнения: 916
Най-добре качи една снимка да видим толкова ли е зле положението или си въобразяваш... Grinning

# 5
ами никой не ми го е казал просто до сега си носех косата, която е къдрава на път на страни и до известна степен се закривах малко лицето, но от известно време си я слагам назад и по този начин цялото ми лице е открито и забелязах че бузките ми изпъкват. в смисъм нямам много голями но не би ли трябвало слабите хора да имат по-хлътнали лица Rolling Eyes

извинявам се, че ви занимавам с глупости Embarassed ще прочета малко повече за нанасянето на ружа и ще опитам така  bouquet

# 6
  • Мнения: 97
Аз ще препоръчам също грим, но съветът ми е първо да посетиш добра козметичка, която да те гримира подходящо, а после сама ще знаеш как да си играеш с цветовете и блясъка.
При тези мерки, които даваш обаче мисля че е по-добре да понапълнееш малко, поне да станеш 50 кг, че сегашните много анорексични ми се струват. Не ти го казвам с лоши чувства  bouquet

# 7
  • Мнения: 141
Е какви бузи 43кила...  Rolling Eyes Единственото, което знам против бузи е да правиш "упражнения"- гласните да ги казваш на глас по много пъти  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 44
Бузите са си бузи, независимо от килата.
Аз също имам бузи, въпреки, че съм с нормално тегло. Твоето е доста ниско, съдейки по размерите ти. Ако с това целиш да смъкнеш бузите, няма да стане.
По-добре използвай трикове, както момичетата са казали с грим.
Ама защо толкова те притесняват? Бузите придават много по-свеж, младежки вид, смъкват от годините. Въобще това пък трябва да ти е най-малкото втеляване.

# 9
  • Мнения: 2 631
Бузите са си бузи. Може и да си слаб, но да ти е заложено месесто лице...
А не си ли се замисляла, че сега отделяш повече внимание на бузите си заради новата прическа??  Thinking
Нормално е да ти се струват "по-големи" при нова "фасада"... С времето ще им свикнеш....

А ако пък те притесняват по принцип, а не само заради новата прическа, в интернет наистина има "гимнастика за лице", която спомага за по-добрия тонус и вид на кожата на лицето и мускулите му...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт