Дайте ми съвет за АГ

  • 555
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте! В 10 г.с съм.Преди 20 дена ходих на първи преглед,защото имах малко кафяво зацапване.Докторката ми каза:Това не е хубаво.Плати си 20 лв и да те видя на вагинален ехограф.Видя пулса на точицата.Предписа ми  утрогестан и след 2 дена зацапването спря.Вчера ходих на контролен преглед.Прегледът ми продължи 5 минути(отново), като ме видя на ехограф и каза:"Добре е,термин 5 януари".И толкова.Изобщо никаква заинтерисованост.Та въпросът ми е трябва ли вече да ми правят някакви изследвания,кръв...такива неща.Тя каза след 25 дена си вземи ново направление от личната лекарка да ти регистрирам бременността.И след това добави по нейно му:"Е, ако всичко е наред" Е как така ако е наред.Най -малко ми трябва сега някой да ми казва всеки път ,че нещо лошо може да се случи.Изобщо не искам да съм при нея обаче незнам как да стане.За сведение тя е в Студентски град в поликлиниката.Ако някой му се налага да ходи да не ходи при доктор Атанасова.Дали като си взема направление направо да отида при друг лекар или трябва да се отпиша от нея.И някой може ли да ми каже някоя свястна АГ в близост до Дианабад.Извинявам се за дългия пост ама нямаше как да го обясня по-кратко Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
като си вземеш направление за следене на бременността можеш да отидеш при всеки гинеколог,работещ с ЗК,който прави женска консултация /следене на бременност/.Не се връщай при тази Атанасова.

Иначе е права,че може да се случи всичко,но не се казва по този начин.В началото прегледите с ехографа са кратки,защото освен да чуете пулса няма друго какво да се гледа.Но щом ти действа на нервите си избери друг

прочети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4362.0 за АГ в София

# 2
  • Мнения: 1 085
Токуда, д-р Диков ти е относително близко.

Общи условия

Активация на акаунт