Стоматологична Клиника Ео Дент

  • 97 006
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички Grinning
Съвсем нова съм тук, но тъй като многократно съм намирала отговор на въпроси, които са ме интересували реших да се обърна към вас за помощ.
Интересува ми дали някой е ходил в Стоматологична Клиника "Ео Дент" и по-точно какви са цените там - за вадене на зъб и приблизително за лечение, пломби и т.н.
Предварително ви благодаря Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 2 223
Здравей, аз съм ходила там, но мнението ми е, че е доста скъпо. Мисля, че ако си се спряла на тази клиника не би трябвало да се притесняваш да се обадиш по телефона, за да ти дадат информация /ориентировъчна/. Успех!

# 2
  • Мнения: 93
Аз съм ходила там. Не ми направи впечатление да са високи цените. Обстановката е доста помпозна. Има един аквариум с рибки, който е много красив, но ми се стори, че понамирисва водата. Нещото, което ми направи лошо впечатление, докато чаках да ме приемат е, че не смениха борчетата от предишния пациент, а сестрата само ги забърса. Честно казано това е нещото, което ме отказа от тях. А и пациентите са много, малко изглежда като работа на конвейр. Това си е мое впечатление, може и да не е така. Иначе работят със здравна каса. Вадене на зъб по здравна каса - 5 лв., пломбите са от 5 до 60 лв. Но информацията ми е от миналата година, може да има промени.

# 3
И аз съм ходила там. Цените не са високи, но обстановката е много натруфена. Нещото, което също ми направи лошо впечатление е,  че нямат добра хигиена, въпреки натруфената обстановка.  За мен работят на конвейр и доста некачествено. Зъболекарите им са абсолютно неопитни.

# 4
  • в центъра
  • Мнения: 445
Момичета, от коя клиника са впечатленията ви - от тази на Арсеналски в Лозенец или от тази на Захари Стоянов в Люлин (или пък за тези в Перник) ?

# 5
и аз съм ходила там и ми харесва много не съм забележила да няма хигиена и не е скъпо поне втая на  Перник

# 6
  • Мнения: 4 068
Аз съм ходила там. Не ми направи впечатление да са високи цените. Обстановката е доста помпозна. Има един аквариум с рибки, който е много красив, но ми се стори, че понамирисва водата. Нещото, което ми направи лошо впечатление, докато чаках да ме приемат е, че не смениха борчетата от предишния пациент, а сестрата само ги забърса. Честно казано това е нещото, което ме отказа от тях. А и пациентите са много, малко изглежда като работа на конвейр. Това си е мое впечатление, може и да не е така. Иначе работят със здравна каса. Вадене на зъб по здравна каса - 5 лв., пломбите са от 5 до 60 лв. Но информацията ми е от миналата година, може да има промени.

Сигурна ли си, че не е почистила само наконечниците? Ако не е махнала борерите това е всякаква липса на хигиена, но ако борерите са махнати и си видяла как напръсква само наконечниците с нещо, то значи съвсем както трябва си процедират хората. Наконечниците след всеки пациент се почистват с кислородна вода и се напръскват с дезинфектант. Това са ужасно скъпи машинки и е абсолютно противопоказно ежедневното им евтоклавиране. Този е начинът за почистването им дори и според ХЕИ. При качествено и усърдно почистване с тези препарати по тях не остава нищо повярвай ми.

# 7
  • Мнения: 93
Не, точно за борчета говоря.

# 8
  • Мнения: 4 068
Жалко ако е така. Не говори никак добре за хигиената в тази клиника. Друго ми беше впечатлението. След всеки пациент използваните борчета се стерилизират в дезинфекционна течност, ултразвукова вана онтово с разтвор и през известно време се автоклавират.

# 9
  • Мнения: 198
Аз мога да коментирам тези в Перник - цените са нормални, но и на мен ми е направило лошо впечатление хигиената. Аз лично не съм доволна от качеството, същия зъб след няма и два месеца трябваше да се отваря отново и да се лекува.

# 10
Направило ви е лошо впечатление, защото наистина няма добра хигиена. Нито в Перник, нито в Люлин, дори и на Арсеналски. Зъболекарите, по-младите от тях са туко що завършили студенти - и да те се учат на вас, а вие им плащате. Цените са по-високи от нормалните. Обстановката е чисто кичозна, а не помпозна...

# 11
  • Мнения: 4 068
Това, че зъболекарите са млади и скоро завършили изобщо не значи, че не са добри професионалисти. Гаранция между тях има дори по-добри и внимателни лекари от тези с голям стаж. Това не може да бъде критерий за качество. Не слагайте така с лека ръка всички под общ знаменател моля!

# 12
  • Мнения: 0
Аз си лекувам зъбите от два месеца в клиниката на Диана бат и съм невероятно доволен . Това , че накой твърди , че няма хигиена в клиниките на ЕО Дент е пълна измислица и предполагам , че този някой е от конкурентна фирма и влиза във форума само да създава смут. Докторите на истина са млади но за сметка на това Професионалисти! Кой може да си помисли , че в клиниките на ЕО Дент има случайни Доктори и медицински сестри?! ЕО Дент няма да си позволи в някоя от нейните клиники да попаднат случайни хора. Подбират се вярно млади но с доказани качества Доктори и медицински сести. Относно цените. Хора ! Не гледайте цените а качеството на работата! Разликата в цените не е толкова голяма .Между 5 и 10 лева в зависимост от манипулацията и има защо да е така . Всяко нещо се прави така както трябва да бъде а не през пръсти както на много други места.

# 13
  • Мнения: 0
Да и ти сигурно си един от тези,които спициално се регистрират за да си кажат защитната теза,като истински професионалист,работещ в еодент.Ако не са случайни докторите и сестрите там,то да не би да са си роднини,защото не само тази клиника се брои за "реномирана".Сигурно и на другите места не са Случайни.Пък и как си доказват качествата младите стоматолози,преди да са работили, нали. Или-АЛА ,БАЛА.
Много е трудно да се намери свестен стоматолог,но на тези,които си правят мощна реклама,изобщо вече им нямам никакво доверие

# 14
  • Мнения: 333
Аз си лекувах 3 зъба в ео дент дианабат и съм много доволна.Обстановката и отношението ми харесват не я намирам нито за натруфена ,нито за снобарска, а за нормално човешко отношение  и ми е винаги много приятно там(принципно ужасно мразя да ходя на зъболекар).Не знам какво са борчета, наконечници и др.т. дето не ги били чистили, силно се надявам да не е така.Това което знам е че винаги ми правят снимка на зъба и виждам че каналите са запълнени,та не ми е ясно как тези в Люлин са ги оставили незапълнени,но е възможно да има и такива. Винаги ми обръщат внимание и не ме претупват за разлика от много други места където ме.Иначе имам един такъв зъб правен на друго място с незапълнени канали които сега ще го преправям в ео дент.Аз поне отсега нататък винаги ще си искам снимка и да я видя дали са запълнени каналите, а не после да преправям зъби и да хващат гангрени.

Общи условия

Активация на акаунт