Моля помогнете-посиняване след ухапване от комар!!

  • 3 031
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте момичета...имам един проблем и се надявам да може да ми помогнете....
Проблема е в това, че от известно време...след като ме ухапе някой комар или някое друго животно...така ми се надува ужапаното и посинява...че вече се чудя с какво да си мажа краката и какво да правя...
Моля ви за съвети...дали това посиняване и надуване...може да се предотвратява по някакъв начин и с какво да се мажа...
Благодаря ви предварително за мнениеята...и ако темата не е за тук...моля да бъде преместена на подходящото място...  bouquet

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Най-вероятно е алергична реакция. Майка ми е по същия начин, огромни отоци, буци и синки. Пие какви ли не противоалергични препарати, но май няма голям ефект. Посети алерголог, който може да ти каже дали е алергия и да ти предпише най-подходящия за теб препарат.

# 2
  • Мнения: 171
Най-вероятно е алергична реакция. Майка ми е по същия начин, огромни отоци, буци и синки. Пие какви ли не противоалергични препарати, но май няма голям ефект. Посети алерголог, който може да ти каже дали е алергия и да ти предпише най-подходящия за теб препарат.

Преди бях хоодила на алерголог...тъй като като ме ухапеше нещо и страшно много се надуваше...Изписаха ми един крем да се мажа (не му помня името вече)...ама вече познах и да си посинявам...ама ще прескоча пак до лекарката да видя какво ще каже...

Общи условия

Активация на акаунт