Градски летни занимания за гр.София

  • 1 076
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 204
Отдавна се каня да пусна тази тема и ето , че закъснях.
По-добре късно ,отколкото никога! Laughing

Много коментираме с приятелките ми къде да пуснем по- големите ни деца през лятото и как да им организираме заниманията.
Аз ще дам две предложения!
Едното е за Спортната академия през м.юни, и Спортната детска градина за юли ,август и септември на "Лъвчетата"!
Синът ми е посещавал Академията,тази година също е записан и е супер доволен. Затова си позволявам да пусна линка: http://www.dfclavchetata-bg.com/index.php
Видях, че организират и детски лагер, но за наше огромно съжаление ще го пропуснем.Надявам се догодина ! Simple Smile
Забравих да напиша, че заниманията се провеждат на басейна Спартак.

Второто ми предложение е за деца с арт-наклонностти!
Става въпрос за детско студио Ник в Лозенец.
От сайта им видях, че организират летен лагер с творчески занимания.
http://www.nik-bg.com/

Дано модераторите не сметнат темата за реклама.
Живея в кв. Лозенец, посещаваме Спартак  и Академията, ходили сме и в Ник и т.к. синът ми е много доволен и от двете места, затова си позволявам да ви ги препоръчам.

Предполагам, че ще дадете още интересни предложения за летните занимания на нашите деца!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 15:15 от gerka

# 1
  • Мнения: 7 216
119-то СОУ в кв.Изток организира  Градски лагер.Децата ходят на плуване,в Борисовата градина,Коколандия и на още много места.Родителите са доволни.

# 2
  • Мнения: 13 512
Уточнете в заглавието,че темата е за София.

# 3
  • Мнения: 4 204
Не мислех темата да е само за София. Laughing
Не може ли тук да споделят майки за цяла България?
Ако трябва ще променя заглавието!

# 4
  • Мнения: 13 512
Ами за Варна ние си имаме няколко такива теми  и си четем тях- все пак става въпрос за градски, а не за такива из страната. Мое мнение.

# 5
  • Мнения: 4 204
Разбрах!
Коригирах заглавието!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 15:22 от gerka

Общи условия

Активация на акаунт