сънливост при бременност

  • 24 989
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета!
Бременна съм във втори месец.... и ужасно ми се спи! Rolling Eyes Това ми е втора бременност и при първата ми се спеше, ама сега е нещо страшно. Зная, че това е един от симптомите, но не очаквах чак толкова. От както отворя сутрин очи до вечерта - спи ми се постоянно!!! Ходя на работа и на моменти усещам как очите ми се затварят сами  Embarassed ще ударя глава в компютъра. Само в късния слетобед е по-добре положението. Пия едно кафе сутринта и това е, но без ефект. Дайте съвет?! дали да не си взема болничен и да си остана вкъщи да си спя на воля????  Wink

# 1
  • Мнения: 180
Аз бях същата. Първите 3 месеца от бременността си спях, от възможните 24ч, по 18-20 часа. Ходех на работа само сутрин за 3-4 часа и се прибирах да спя. Бях много подпухнала, но мисля че няма лек ,просто трябва да изчакаш да мине този период и да си почиваш и спиш вкъщи на воля. Успех  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
най-добре ако можеш взимай болничният и си спи спокойно Simple Smile
пък ако отмине можеш да се върнеш, ако много ти се работи....при мен не мина...но и чак толкова силно не е било....

# 3
  • Мнения: 805
Аз и двата пъти бях така....
Направо заспивах права!
Лек няма, като родиш ще се оправиш! Peace

# 4
  • Мнения: 568
Щом имаш възможност, вземи болничен. Аз лично не виждам смисъл в ходенето на работа и дременето пред компютъра...

Иначе ми е ясно за какво говориш. И на мен повреме на втория месец много ми се спеше. До толкова, че сутрин като станех, само измиването на зъбите до толкова ме изтощаваше, че веднага лягах и заспивах моментално. Общо взето следващите няколко седмици така и минаха - в денонощно спане със ставане само за хапване и до тоалетна  Crazy

# 5
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Първата бременност бях Гинко-Пружинко, но втората до 4 месец се влачех като парцал и все се чудех къде да полегна. При мен може и от ЕГН-то да е.

# 6
  • Мнения: 233
И аз бях така подремвах без да искам по 5 минути пред компютъра на работното място, то и заради това ме познаха, че съм бременна Laughing Laughing Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 12 546
Абсолютно същата ситуация. Първите три месеца заспивах в 20 часа и ставах в 8-9 часа. Направо умирах за сън. В началото на четвъртия месец отмина.

# 8
  • Мнения: 2 334
И аз бях така и дори по време на работа(работех на компютър) си поспивах по малко  Mr. Green Правех се че ми е лошо и си подремвах  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 393
Мдааа, и на мен много ми се спеше първите месеци. Моят съвет е да си взимаш по-често болничен ако можеш и да се наспиваш Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 673
Първите три месеца ми се гадеше и съответно не ми се спеше, че ме хващаше морската болест от лежане. Но след като гаденето ми премина в момента, в който се прибирах от работа почти веднага заспивах, спях до 23-24 часа, след което половин час по-късно пак бях заспала. Като излезнах болнични не ми се спеше толкова. А в момента как бих поспала....

# 11
  • Мнения: 223
В началото само спях. Нищо друго не можех да правя, нито да ям, само се чудех къде да полегна. И така до 5 месец почти Simple Smile

# 12
  • Мнения: 429
И на мен в началото мног ми се спеше, особено в късния следобяд  Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 641
Нормално, след края на третия дано отмине Peace
Добре са те посъветвали момичетата ,ак оимаш възможност вземи си отпуск или болничен.Аз бях много разсеяна освен това

# 14
  • Мнения: 718
Аз бях на моменти - изведнъж ми се доспиваше и можех да заспя навсякъде във всяка поза  Crazy. Сега съм в друга фаза - безсъние, спя по 4 часа на денонощие, така че очаквай включване  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт