Какви лепенки за пъп?

  • 2 683
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 315
Здравейте!

Бих искала да ми дадете съвет за лепенките за пъп. Кои са добри и от къде се купуват.

Мерси предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Нали за бебешко пъпче става въпрос?
Купуват се от аптеките. Аз знам че има на Чико и на 3М. Ползвали сме и от двата вида, но Три М ми допадат повече. Ако не се лъжа цената им беше около левче за бройка

# 2
  • Мнения: 1 041
Ползвахме на Чико/цена .0.60 лв./ и някакви американски. От вторите /цена около 1.60 лв./бр./ бях по-доволна - повече време не се отлепят, не се мокрят при къпане и по размер бяха по-малки. Вземи първо по една бройка от аптеката, за да видиш кои ще ти харесат!

# 3
  • Мнения: 6 315
Мерси много за информацията, момичета!  Hug  bouquet

# 4
лепенките на 3М са най-добри...има ги в санитарните аптеки.струват 3-4 лв. ,водоустой4иви са и прилепват на кожата като силикон...много сам доволна , антиалерги4ни са и никакви обриви не ни се появиха.

# 5
  • Мнения: 1 645
Купувала съм от аптеките,забравих как се казват,но са водоустойчеви доста големи за да покрие пъпчето лесно се слагат и махат - и са тънки като "кожичка".Много бях доволна от тях.

Даниел - 21.04.2004г.

# 6
  • София
  • Мнения: 488
Чико, много са добри, антиалергични 0,60 лв. за бройка. Не ти трябват повече от 2-3. Сигурна съм в ефекта - на каката й направиха страхотно пъпчето, а и за бебо ги ползвах. Не са си развалили качеството, само са поевтинели чувствително. Много са добри

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Тези лепенки стават ли за възрастни?

# 8
  • Мнения: 6 315
Мисля, че стават, защото са доста големи.

Вчера залепихме пъпа с лепенка 3М. Да видим колко време ще издържи. Благодаря ви много за отговорите!   bouquet

# 9
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ние също си слагахме лепенка на ЗМ и изтрая цял месец без да мръдне.А тази на чико не е хубава точно на 2 ден вече беше паднала.

Общи условия

Активация на акаунт