КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ВЕНИС КИДС

  • 5 830
  • 28
  •   1
Отговори
здравейте  бих Искал да попитам за вашето мнение относно дрехите на Вени КИдс, бях този уИкенд в Истанбул И в един от Моловете влязох в техен магазин
купих няколко неща за моята 4 годишна красавица, много И харесаха
поради това питах дали Имат магазини в България И къде
оказва се че Имат няколко магазина Из цялата страна, няколко фирмени магазина в София И много места където се продават но не знам къде
ако знаете нещо по въпроса моля за помощ Simple Smile

благодаря ви от сега за вашето мнение И помощ

# 1
  • Мнения: 93
Айде още един паднал от небето има един гугъл и като чукнеш два бутона си там #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 2
в гугъла намерИх само тяхната странИца която още не е напълно работеща
но благодаренИе на телефонИте там се свързах И разбрах къде са Им магазИнИте Simple Smile
а Има лИ някоЙ който е техен редовен клИент? какво ще кажете за марката? започвам все по вече да съм доволна от турскИ проИзводИтелИ, нямат нИщо общо с това което купувахме предИ годИнИ на пазарИте

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Имат магазин на на ъгъла на бул. Гоце Делчев и бул. България. Лично аз за синът ми не мога да намеря нищо интересно, но то за момчета почти никъде няма свежи дрешки.
За момичета има голям избор, а и като има намаление дрехите са много евтини.

# 4
  • Мнения: 171
здравейте  бих Искал да попитам за вашето мнение относно дрехите на Вени КИдс, бях този уИкенд в Истанбул И в един от Моловете влязох в техен магазин
купих няколко неща за моята 4 годишна красавица, много И харесаха
поради това питах дали Имат магазини в България И къде
оказва се че Имат няколко магазина Из цялата страна, няколко фирмени магазина в София И много места където се продават но не знам къде
ако знаете нещо по въпроса моля за помощ Simple Smile

благодаря ви от сега за вашето мнение И помощ
Има магазин на "Солунска"  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 15 219
Къде има магазин на "Солунска"?
Този, който беше близо до ъгъла с "Христо Белчев" го затвориха.
От няколко месеца има магазин на Венис и на "Стамболийски", срещу изхода на Мола.
Аз много харесвам марката. Обличам Иво основно с техни неща и нямам възражения. Понякога номерата не съответстват- 2 блузки от марката с един и същи номер чувствително се различават (примерно), но не гледам на това като на кой знае колко голям проблем.

# 6
  • BG
  • Мнения: 88
А кога правят намаления, че досега не съм забелязала нито едно!

# 7
  • София
  • Мнения: 15 219
Правят намаления. 30%. Към края на лятото-можи би през август, би трябвало да има.

# 8
  • Мнения: 325
Марката ми е много добре позната,много често съм пазарувала техни дрешки и до скоро нямах никакви оплаквания относно качеството,но последния път силно се разочаровах. Купих суитчер на сина ми и дънкова рокличка на беба. Освен че платих 78лв за двете Shocked, след като се прибрах,пуснах в пералнята суитчера,а на беба рокличката сложих да изпера в легена-водата се оцвети в наситено синьо и колкото и пъти да слагах нова вода,тя пак си посиняваше,белия леген също стана син (толкова много боя в бебешка дрешка...). През това време извадих от пералнята суитчера и  видях,че ластиците на ръкавите и кръстчето са се разпуснали,плата пък се беше събрал и съответно ципа се беше накъдрил, т.е. изобщо не става за носене    newsm78  Подчертавам,че го изпрах заедно с предишния,който е на същата марка и не е трепнал.
Та сега незная какво да си мисля. За тези пари очаквах да получа качествени дрешки.Забелязвам,че и цените са им доста по-високи от преди. Вече на пазара има къде къде по-добри неща за толкова пари.

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Веднъж съм купувала и повече няма да повторя.
Пуловерчето, което купих хем пусна, хем се сви и стана като за бебе.

# 10
  • Мнения: 6
Аз също не съм доволна от съотношението качество/цена.Щом  за една трикотажна тениска искат 27лв. нормално е очакванията ми да са че няма да се изкривят страничните шевове.А дали?

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
А кога правят намаления, че досега не съм забелязала нито едно!
В момента има частично намаление

# 12
  • София
  • Мнения: 15 219
От няколко месеца има магазин на Венис и на "Стамболийски", срещу изхода на Мола.

Днес видях, че този магазин вече е закрит.

# 13
 GrinningВъв Венис кидс няма много богат избор за момчета, обаче наскоро попаднах на Стамболийски в един магазин, наскоро е отворил внасят дрехи от Италия.Имаше страхотни неща, по различни от това, което е в момента на пазара.

# 14
  • Мнения: 74
GrinningВъв Венис кидс няма много богат избор за момчета, обаче наскоро попаднах на Стамболийски в един магазин, наскоро е отворил внасят дрехи от Италия.Имаше страхотни неща, по различни от това, което е в момента на пазара.
Къде на Стамболийски?

Общи условия

Активация на акаунт