харесват ли ви руските имена

  • 25 324
  • 70
  •   1
Отговори
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
наскоро прочетох тези имена в един руски саит  харесват ми защото не се срещат често  интересно ми е да разбера  какво е вашето мнение  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 555
Тези конкретно не ми харесват, но ми харесва много Алина.

# 2
  • София
  • Мнения: 137
Здравей, гласувах за Ксения и Антонина. Другите ми звучат "много" по руски, аз не съм с руски произход. Детето с такъв ли е?

# 3
  • Мнения: 6 992
Олга, Оксана и Вера ми харесват от тези. Тамара също Thinking
Анфиса не беше ли маймунка?  Crazy

# 4
  • Мнения: 871
Дъщеря ми носи име, което е разновидност на Ксения - Аксиния. Иначе и Алина и Тамара много ми харесва Peace

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само някои...
Оксана, Тамара, Уляна и Ксения.

# 6
  • Мнения: 251
От изброените не си избрах, ама има руски имена, които ми харесват-Анастасия, Алина,Татяна, Юлия...Някои не са много руски, но се срещат често сред братушките.Те използват още-Елена, Екатерина, Елисавета, Анна...

# 7
  • Мнения: 2 697
На мен руските имена съм си слабост (русофил съм Blush), имам си три най-любими - Анастасия, Зинаида и Тамара. Заплюла съм си първото за име на момиченцето ни, ако имаме такова, разбира се, някой ден Wink

# 8
  • Мнения: 1 763
От изброените само Зоя ми харесва.

# 9

Харесват ми Юлия, Олеся, Арина, Аксиния, Наталия, Василина, Ярослава, Владислава, Милана, Светлана,  Антонина, Людмила...
И Алеся - белоруски вариант на името Олеся. Среща се и в Русия...


 

# 10
  • София
  • Мнения: 175
Повечето от тези имена са с гръцки произход, малко неточно е да се наричат "руски". От изброените ми харесват Зоя, Олга и Наташа.

# 11
  • Мнения: 399
не,изброените не ми харесват  Sick Но сигурно има и такива,които биха ми допаднали! Peace

# 12
  • Мнения: 1 277
Харесват ми Тамара, Юлия, Екатерина

# 13
  • Мнения: 58
Ксения ми допада най - много.Зинаида също не е лошо.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 044
Единствено Алина ми харесва...но само защото го свързвам с баба ми....лека й пръст.....
Всъщност нищо руско не ми е особено мило....

Общи условия

Активация на акаунт