Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 26 537
  • 389
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 540
Ето,че отминаха трепетно очакваните абитуриенски вечери!

Заедно с децата нетърпаливо очакваме резултатите от матурите и да вървят напред!
Кой където е пожелал да бъде приет,кой с каквото желае да се занимава.
Единственото важно е децата ни да се чувстват щастливи ,удовлетворени и полезни!
А в главата ми се е запечатал един разговор на болна майка с дъщеря си:
,,Мило мое момиче ,ти ще пораснеш ,ще имаш деца и знай ,че не е важно да са велики ,математици ,музиканти , художници или лекари , важно е децата да са там където ще са щастливи от това , което правят! А то може да е и само продавач в магазин ,сервитьор или чистач!"

Пожелавам на всички родители да са горди със решенията на своите деца!
Децата ни пораснаха и като птички ,трябва да ги пуснем да летят на воля ,но никога да не забравят ,че имат дом в който ние ще ги очакваме с разтворени обятия!

Попътен вятър ,мили момичета и момчета и нека щастието крачи винаги със вас!  bouquet

# 1
  • Мнения: 124
Да скъпа Ваничка и аз знам че в твоето сърце тези на тази болна майка са искренни и истински,
Знам скъпа че това е твоята финно изтъкана душевност
Дано да успяваш все така да достигаш до сърцата на всички които обичаш и на всички които искаш да обичаш,
Защото аз знам че твоята обич е неизчерпателна и стига за всеки,който има нужда от нея и я поиска
Знаем и всички тук
Нали мамита на вече пораснали деца?
Наистина не е важно КАКВИ са и КЪДЕ са.
Важно е че ние сме техните майки
И никой никога не може да отнеме това наше право
Да ни наричат МАМО
Обичам те Ваня
Обичаме те всички
Честит и попътен вятър на всички ваши пораснали деца скъпи Мами на абитуриенти 2009

# 2
  • Мнения: 3 410
Благодаря ти Ваня за прекрасните думи Hug
Няма по-голямо щастие за една майка да гледа децата си щастливи и реализирани в живота. Пожелавам го на всички нас Praynig

# 3
  • Мнения: 1 479
Здравейте, мами на пораснали дечица! И аз съм една от вас!
Имам син , който беше абитуриент сега и дъщеря, която вече завърши семестриално!
С голямо вълнение следях темата за абитуриентите,  а сега вече се настройвам за приемните изпити!
Моят синковец още не е почнал подготовката!
Но ще го изфорсирам вече!
Вече не издържам чакането на резултатите от матурите!
Миналата година май доста по-бързо е станало!
Ако имате някакво инфо , пишете!
Ако имате въпроси към мене, също питайте!

# 4
  • Мнения: 6 054
Ваня ,много хубави думи!  bouquet Това ,което аз казах на сина ми е,че независимо от професията ,която ще избере, от образованието ,което ще получи,за мен най-важното нещо е да бъде добър човек!

# 5
  • Мнения: 5 593
Да се включа и аз с един цитат от форума за раздялата с децата.Не си спомням,кой го беше написал,но много ми хареса:
"Ако някога дойде ден, в който не сме  заедно, трябва да знаеш някои неща:
Ти си по- смел   , отколкото вярваш  , по- силен , отколкото изглеждаш и по- умен , отколкото си мислиш!
 Но , най-важното нещо е , че независимо дали сме разделени , аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те обичам !..."
                                                                                               

# 6
  • Мнения: 6 054
Да се включа и аз с един цитат от форума за раздялата с децата.Не си спомням,кой го беше написал,но много ми хареса:
"Ако някога дойде ден, в който не сме  заедно, трябва да знаеш някои неща:
Ти си по- смел   , отколкото вярваш  , по- силен , отколкото изглеждаш и по- умен , отколкото си мислиш!
 Но , най-важното нещо е , че независимо дали сме разделени , аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те обичам !..."
                                                                                               
  Мисля ,че gospojata. Peace

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Да се включа и аз с един цитат от форума за раздялата с децата.Не си спомням,кой го беше написал,но много ми хареса:
"Ако някога дойде ден, в който не сме  заедно, трябва да знаеш някои неща:
Ти си по- смел   , отколкото вярваш  , по- силен , отколкото изглеждаш и по- умен , отколкото си мислиш!
 Но , най-важното нещо е , че независимо дали сме разделени , аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те обичам !..."                                                                             
Точно това написах в една картичка на дъщеря ми в деня на бала и й я подарих.

Ваня, благодаря от сърце за оформлението на темата!   bouquet  Знам, че всичко, което казваш, е искрено и излиза от сърцето ти!
Попътен вятър на децата ни, да са здрави и щастливи, късметът винаги да е с тях !  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте  Peace
Ваня, страхотна тема. Надявам се приемате миналогодишни абитуриенти, тоест майка  Wink Сега студенстка такава  Peace


"Ако някога дойде ден, в който не сме  заедно, трябва да знаеш някои неща:
Ти си по- смел   , отколкото вярваш  , по- силен , отколкото изглеждаш и по- умен , отколкото си мислиш!
 Но , най-важното нещо е , че независимо дали сме разделени , аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те обичам !..."


А това е написано ................ просто нямам думи  Hug

# 9
  • Мнения: 9 092
Ваня, благодаря  за темата и поздравления за страхотния анонс   bouquet

Най-важно е децата да са здрави и щастливи от това, което правят.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 036
Ваня   bouquet
Момичета, моят син беше днес на предварителен изпит в ПУ - езикова култура. Някое от вашите деца явява ли се?
А нещо да се чува за резултатите от матурите?  newsm78

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Очакваме резултати от матурите в петък. Мама Тин сподели това...
Моята дъщеря е на изпит в неделя в НБУ, ама още днес замина за София с гаджето  ooooh! Там щяла да учи  Laughing Ядосвам се, но ако се опълча и войната е обявена, а това е най-малко нужно точно сега Naughty
Незито, имам някакъв спомен, че имаше нещо, което искаше да споделиш в тази тема или греша  Embarassed ?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 036
Ами мъжа ми е директор на училище, но частно и нямат 12 клас и снощи е разбрал от колеги, че резултатите вече са по училищата. Затова попитах дали не се е чуло нещо предварително Simple Smile

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
A аз си мислех, че резултатите се проверяват единствено от сайта на МОН... Embarassed

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 036
Изпратили са проверените резултати доколкото разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт