Berlitz/Britanica английски

  • 2 502
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
Здравейте,
мисля да запиша от следващата учеб. год малкия -5г. на английски. Дилемата ми е в коя от 2те школи /Британика която е на бул. Прага/?Интересуват ме пресни впечатления, научиха ли нещо дечицата, как протича обучението, успяват ли да им задържат интереса. В момента учи и  в градината англ. Ако има и други мами които ще записват дечицата там да свиркат Wink

# 1
  • Мнения: 27
Да, аз мисля да запиша дъщеря ми на 5 г. в Британика на Прага, защото ни е единственото близко. Детето на кумата ни учи там, но тя е голяма 10 г. и уж са доволни.
Ще ми е интересно  и на мен, ако някой може да каже мнение...

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз си харесах Берлиц, обаче графикът  покриваше вече записани други занятия и за съжаление се отказахме. Много ми хареса отношението при диагностиката, учителката беше много учтива и се държеше с децата като личности. Вярно, че са им много по-солени цените от другите места, но бях готова да преглътна финансовия хап.
 Британика категорично не ги одобрявам, защото гледат на детето като на някакъв обект, а не като на човек. Хвърлиха на децата по един тест за входно ниво и ги оставиха да се оправят както си знаят. После ми хвърлиха един график с някакви допълнителни часове и това беше.
Накрая се записахме на трето място, но все още не съм се отказала от Берлиц. Ще му мислим догодина.

# 3
  • Мнения: 1 417
Вярно, че са им много по-солени цените от другите места, но бях готова да преглътна финансовия хап.
 
Между Британика и Берлиц разликата е ~100 лв, но в Британика са 45мин часове, а в Берлиц 60мин Аз още не съм водила малкия, но мисля следващата седмица да идем и да видиме за какво става въпрос, май клоня към Берлиц че ми е и супер удобно. Дано някой да сподели мнение междувременно

# 4
  • Sf
  • Мнения: 978
Берлиц е школа със световно име и собствена методика. Бих избрала тях.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Изгубила съм листчето с цените, но май наум като смятах, излизаше по-скъпо от 100 лева отгоре, ама може и да греша. А е възможно и да ми е излязала различна сметката, защото децата са две.

# 6
  • Мнения: 386
Била съм и в двете. Берлиц , според мен е по-доброто място за децата!

# 7
  • Мнения: 108
Синът ми посещава тази учебна година Британика, на 6 г. е. Аз лично съм доволна, той също ходи с удоволствие. Вярно е, че важна и учителката, нашата е на възраст, много мила и същевременно строга. Заниманията им бяха два пъти седмично по 40 мин, но в тази възраст е достатъчно, тъй като и без това вниманието им не се задържа повече. 

Общи условия

Активация на акаунт