Болки в гърдите, но не от запушени каналчета

  • 2 773
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Здравейте, Мами,

Вече ми бяхте полезни с отговорите Ви на един мой пост. Има ли място за притеснение сега - Пробождат ме чести болки, които траят по секунда първо в дясната, а сега и в двете гърди, като от игла. Мястото на болката е в горната част на гърдите, по към как да обясня лявата ме пробожда в дясно, а дясната в ляво. Ще съм много благодарна ако някой е имал подобен проблем да подели .

# 1
  • Мнения: 2 521
А забелязала ли си дали не е когато стане време за кърмене.И на мен ми се е случвало да имам такива пробождания когато тръгва млякото.Е,аз чак не съм отразила в коя гърда започват първо,но това едва ли има значение.

# 2
  • Мнения: 113
За когато стане време за кърмене - да, и мисля че това е нормално, но в последните два дни и след кърмене и между кърменията.

# 3
  • Мнения: 8 905
А колко е голямо бебчето?
На мен ми се случваше така, както го описваш може би първите 1-2 месеца. Сега само в началото на кърменето като тръгва млякото.

# 4
  • Мнения: 113
Скоро ще направим месец. Дано да не е нищо сериозно, че ми се ще да се покърмим известно време Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 401
Зърната на гърдите ти как са, ако са зачервени, възможно е да е  млечница или някаква инфекция.

# 6
  • Мнения: 641
Nevinna, към края на първият месец имах абсолютно същите усещания, преминаха за около седмица. Бях прочела някъде, че може да се дължи на гъбички, но при нас нямаше. Просто усещането премина от самосебе си. Стискам палци и при вас да не е нищо тревожно

# 7
  • Мнения: 113
След поста на Звездичка сериозно се стреснах, четох за млечницата и болката си отговаря на описанието, от другас страна снощи и днес сме по-спокойни. Дано се разминем Simple Smile

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Невинна, ако е млечница, трябва да се диагностицира от лекар. И да се назначи съответното лечение - и за теб, и за детето. Кремчетата са съвместими с кърменето, затова няма причини да се тревожиш.

# 9
  • Мнения: 346
Невинна, напълно възможно е да е млечница, но и това да е, не притеснително, въпросът е да се проведе лечение на теб и бебето. Нека ви види педиатърката - твоите гърди и на бебенцето устичката и тя ще прецени.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 23:28 от ika_d

# 10
  • Мнения: 113
Благодаря Момичета! И без това ни е време за консултация - непременно ще питам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 401
Ако се окаже млечница виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390651.0 , има полезни съвети, успех и не се притеснявай!

# 12
  • Мнения: 113
Ако се окаже млечница виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390651.0 , има полезни съвети, успех и не се притеснявай!

 Hug

# 13
  • Мнения: 113
Момичета, благодаря на всички включили се. Само да съобщя - нямаме млечница, няма я болката.  Hug

# 14
  • Мнения: 2 401
Такива работи да се чуват! Grinning Иначе разбра ли каква е била причината за болката?

Общи условия

Активация на акаунт