ЖК в Майчин дом Варна по Здравна каса

  • 3 926
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
Аз съм отскоро във форума. Терминът ми е на 26.11.2009 г. Интересува ме някой може ли да сподели впечатления от ЖК в Майчин дом Варна по здравна каса с такса  - 300 лв.

# 1
  • Мнения: 1 046
Ами аз съм на такава, но кажи какво точно те интересува.
Цената включва всеки месец ехограф+ жк при акушерка, изследвания досега са ми правили 2 пъти в 6 месец съм( всъщност вторите са ми утре). Отделно си заплащаш за БХС и 4Д, Биохимичния скрининг е 35 лева, но 4д-то зависи от това дали ще ти правят и запис на диск. Карат те задължително да си направиш БХС, но за 4д си е по желание, т.е. консултацията ти всъщност е 335 лева.
 

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте,
Аз съм отскоро във форума. Терминът ми е на 26.11.2009 г. Интересува ме някой може ли да сподели впечатления от ЖК в Майчин дом Варна по здравна каса с такса  - 300 лв.
Благодаря за подробната информация. Всъщност попитах тъй като ми отказват ехограф всеки месец и останах доста разочарована

# 3
  • Мнения: 1 046
Къде ти отказват в МД ли, на мен досега никога не ми се е случвало. Втора бременност ми следят там и преди и сега не ми се е случвало.

# 4
  • Мнения: 23
Здравейте!
Аз съм на женска консултация при д-р Бочева. Всеки месец ме гледат на eхограф и на мен са ми правили 2 изследвания, в 21 седмица съм, правиха ми и цитонамазка. Не съм плащала никакви допълнителни пари даже и такси не плащам всичко и е по здравна каса. Утре ще ходя на 4D.

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 
Акушерство и Гинекология
 
Консултация - 15 лв.
 Преглед (гинекологичен, физикален) - 25-30 лв.
 Ултразвков преглед 30 лв.
 Гинекологичен + ултразвуков преглед  - 50 -60лв.
 Преглед на 4D ултразвук - 65лв.
 Преглед на 4D ултразвук + запис - 75 лв.
 Цитонамазка - 25 лв.
 Колпоскопия - 35 лв.
 Поставяне на спирала - 50лв.
 Екстракция на спирала - 30 лв.
 Поставяне на спирала + ултразвуков преглед - 75 лв.
 Електрокоагулация - 50-60 лв.
 
Женска консултация
(включва биохимичен пренатален скрининг   +    4D фетална морфология със запис) - 530 лв.
 
Женска консултация - интензивна
(включва биохимичен пренатален скрининг   +    4D фетална морфология със запис)  - 580 лв.
 
Женска консултация по здравна каса (доплащане за допълнителни прегледи и ултразвукови изследвания)  - 300 лв.
* Женска консултация по здравна каса не включва биохимичен пренатален скрининг и 4D фетална морфология

 

# 6
  • Мнения: 109
Ходих в майчин дом на консултации(не по ЗК). Доста изследвания ми направиха,акушерките следящи бременните са добри.Бях се насочила и да раждам там,но добре,че не го направих,не попаднах на подходящия лекар за съжаление .А за 4Д- не ходете там,не си давайте парите,за да ви гледат хора,които не са специалисти в тази област,защото в МД такива няма,(поне тогава нямаше,а предполагам и сега)

# 7
  • Мнения: 1 046
EEee ама не можеш да говориш така, няма специалисти, какво означава че няма, какво да не би да е само Балев или Давидков(май беше).
Д-р Боян Георгиев прави чудесни 4д-та, а и не е отсега, още с първата ми бременност 2005 той ми прави ФМ, а и смятам, че си е страхотен специалист.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 210
Д-р Боян Георгиев прави чудесни 4д-та, а и не е отсега, още с първата ми бременност 2005 той ми прави ФМ, а и смятам, че си е страхотен специалист.
Да,чудесни са,когато всичко е наред,тогава всеки е добър специалист.Бях на платена консултация в МД,първо при Георгиева,после ме пое съпругът й.Двамата заедно ме гледаха на 4Д,уж всичко беше наред.Детето ми се роди с тежка диафрагмална херния,която е нямало как да не бъде забелязана.След раждането всички лекари и неонатолози ме питаха дали някога някой ме е гледал на ехограф.А за Георгиева въобще не ми се коментира-тя даже не знаеше как да превкючи апарата от 2Д на 4Д.А за клиповете,които ми направиха не ми се говори.Затова моят съвет е- за ФМ търсете само специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт