маска за коса

  • 2 883
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, каква маска за коса бихте ми препоръчали /от готовите/ за боядисвана коса със сухи краища .Вие какви ползвате и сте доволни от тях, предварително се извинявам ако вече е обсъждана тази тема 

# 1
  • Мнения: 763
Миналия ден си купих страхотна маска за суха коса  на Биорен - 13.50 струва.

Доволна съм от маските за коса на Глис Кур, професионалните на Лореал и Керастас.

Въобще не съм доволна от прехвалената Миосотис, ужасна маска според мен.

А до колко пари, защото определено това има значение.

# 2
  • Мнения: 231
Аз също не съм доволна от Миосотис-а newsm78 Не съм ползвала някакви скъпи маски за коса, но от тези, които съм ползвала, съм много доволна от Л'ореал и на Глис Кюр розовата.

# 3
Надявам се да няма сърдещи се,ако тук попитам за някаква маска за коса за подсилване растежа й
Моята стига до някъде и спира и край,повече не иска да расте,а искам коса до към средата на кръста
Ако знаете някакви маски,може и домашно направени-споделете,моля Flutter

# 4
  • Мнения: 71
Надявам се да няма сърдещи се,ако тук попитам за някаква маска за коса за подсилване растежа й
Моята стига до някъде и спира и край,повече не иска да расте,а искам коса до към средата на кръста
Ако знаете някакви маски,може и домашно направени-споделете,моля Flutter
Маска за коса не мога да ти предложа Rolling Eyes,но се сещам за отвара от коприва,която засилва растежа на косата.Дано съм ти била полезна Wink!

# 5
Отвара от коприва-т.е. да сваря копривата и с получилата се отвара да си намажа косата? А копривата с корените или само листата? И колко време да стоя с отварата?

# 6
  • Мнения: 9 063
За растеж и каро цяло за укрепване- бадемово масло. Много доволна съм Flutter
За маска- на Дениз, с плацента, 500 гр. и струва 7.60. Адски много доволна и от нея Flutter

# 7
  • Мнения: 71
Отвара от коприва-т.е. да сваря копривата и с получилата се отвара да си намажа косата? А копривата с корените или само листата? И колко време да стоя с отварата?
Само отварата(без листята) и си обливаш косата след душ Simple Smile.Аз съм седяла само няколко минути,докато си измия тялото Wink.

# 8
Благодаря на Лони и Стефани за отговорите Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 404
Имам въпрос малко встрани от темата, но да не отварям нова. Как се ползват тези готови маски? Вчера си взех една на Лореал, но на нея не пише начина на употреба. Кога се слага - преди или след като се измие косата? На мокра/суха коса? Колко време се стои с нея?

# 10
  • Мнения: 9 063
Ами по принцип след измиване, на чиста коса, мокра още- нанасяш по дължината на косата и стоиш 3-5 минути. Завиди обаче за какво е маската- може да е подхранваща, което значи че е за втриване в корените. Но повечето готови са на първия принцип Wink

# 11
  • Мнения: 1 269
.........
За маска- на Дениз, с плацента, 500 гр. и струва 7.60. Адски много доволна и от нея Flutter
Категорично подкрепям! Тази маска е с плацента и костен мозък. Много съм доволна, а моя колежка я ползва от години и при условие, че си мие всеки ден косата, изрусява се често , маската и помага да не си съсипва косата. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 9 394
Как се ползват тези готови маски?
Обикновено на кутийката винаги си пише, колко време да я държиш на главата.
Аз правя така: обикновено ползвам маската на принципа на балсама за коса, т.е. винаги на чиста коса нанасям. Simple Smile
За да пестя повече време в банята, след измиване на косата, хубаво я 'изцеждам' от водата, нанасям по дължината на косъма, но никога в корените  Naughty(освен ако това не е изрично упоменато на опаковката), след това я вдигам с шнола на кок, слагам си шапка за баня и започвам да се занимавам с лице и тяло Grinning.
Така минават обикновено 10-15 мин., достатъчни за да поеме маската добре в косата и изплаквам.
Ами това е. newsm53

# 13
  • Мнения: 18
А някой да е ползвал маска за коса на Кеranove, не съм я срещала до сега, някой да я е ползвал и какви отзиви имате от нея

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля, дайте малкоповече информация за маската на Дениз - чие производство е, къде може да се намери - досега не съм я срещала по щандовете с продукти за коса. Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт