20 юни - среща на близнаци и тризнаци в София - ОТПАДА!

  • 2 363
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Тъй като по традиция юли и август са отпускарските месеци, в които повечето хора потеглят
към морето, планината, вилата, при баба на село и на където им видят очите,
затова предлагам да си направим една последна среща преди жегите Laughing
Датата е събота, 20 юни! А после отново наесен - с песен!
Дайте своя глас за най-удобен час за срещата!


Виждам, че в анкетата са гласували под 10 души, а от тях има и отказали се.
Затова предлагам направо да се откажем и да се видим наесен  Peace
Приятна почивка на всички! Весело лято, здрави дечица и много приключения по време на отпуските  Laughing

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 10:52 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 1 165
Аз съм ЗА, ще гледам да дойдем този път. На 21 сме на поредната сватба, така че тогава не можем.

# 2
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
И аз съм за. Гласувах за 20, понеже на 13 ще ставам кръстница на един бонбон в Пловдив и няма да можем да дойдем. Иначе и 20 и 21 ме устойват.

# 3
  • Мнения: 395
Хайде и аз да се включа този път. На 20-ти таткото ни има рожден ден, но за другите дни сме ОК. Този път се надявам да няма пречки и да дойдем.

# 4
  • Мнения: 116
На 13-14 със исгурност не можем - ще кръщаваме малките. Така,ч е гласувам за 20ти - ако може сутринта, че ако пътуваме - да е преди да заминем

# 5
  • Мнения: 1 165
Май пак ще се разминем  newsm78.

# 6
  • Мнения: 1 895
Моля, гласувайте за часа на срещата Peace

# 7
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Ние отпадаме- ще пътуваме за Плевен тогава.

# 8
  • Мнения: 116
Гласувах за 9.30, но мога да преместя гласа си и за 10.30  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 069
Ние ще караме баткото на село при баба, така че и нас няма да ни има на 20-ти в София! Весело изкарване и много снимки!

# 10
  • Мнения: 3 634
Гласувах за 10:30 понеже преди това са спортните ни занимания. Когато се определи и часа ще информирам тройните, разполагаме с някои нови попълнения  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 727
Креми, май няма много желаещи - всеки нанякъде е поел. Дай по-добре да организираме една среща на майките - без близнаци хихихи

# 12
  • Мнения: 1 165
И ние отпадаме.  Sad Ще пътуваме с децата извън София за два дена.
Весело изкарване.  Hug

# 13
  • Мнения: 1 895
Креми, май няма много желаещи - всеки нанякъде е поел. Дай по-добре да организираме една среща на майките - без близнаци хихихи

Аз съм ок да пропуснем ако ще сме съвсем в камерен състав Laughing Освен това от другия месец мога да ходя на каквито сбирки кажете без близнаци Mr. Green

# 14
  • Мнения: 517
Хубав ден сте и3брали, даже а3 съм родена на него  Laughing. Ако бяхме в София пак стесе да наминем  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт