Quinny Buzz- събирам отзиви

  • 3 963
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте! Аз съм една бъдеща мама. Тъй като това и е първа бременност събирам информация от всякъде. Много ми я похвалиха тази количка. Някой ползвал ли е такава?Доволни ли сте? А също искам да попитам някой може ли да ми помогне да се регистрирам в продавалника? Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 412
Има безброй теми за тази количка, поразрови се малко и безброй противоречиви мнения за нея. Ние сме с такава вече 2 години и определено, ако сега избирам количка няма да се спра на нея, но преди да родя се бях вманиачила по външния й вид.
Коша за новородени и кошницата за кола ми бяха супер удобни, летният кош е доста тесен за детето, ако го ползваш и зимата с дебели дрехи направо  Sick, отделно коланите са къси ( дъщеря ми не е слабичка, но не е и дебеличка, спряхме да ползваме количката на около година и 7-8 месеца) Материята на летния кош е много лесно късаща се, чантата, която върви с количката е сложена на много неудобно място - само я подритвам. Предната гума се скапа за около 6 месеца, смениха я , но това е доста често срещан проблем. Сенника не покрива почти нищо от детенцето, та трябва задължително да си имате и чадърче.
Ами това е от мен , успех в избора на количка  Peace

# 2
  • Мнения: 30
Благодаря.Аз лично се насочих към нея защото една позната има такава и каза ,че е много доволна. Ама виж  за нещата , които каза не бях се и замисляла.

# 3
  • Мнения: 525
Виж, най - добре разгледай всичко, което се предлага на пазара и си изгради собствено мнение, като трябва да набележиш предимствата, които дадена количка би имала за теб и детето.

По отношение на почти всички марки и модели има противоречиви становища.
Лично, имах Бъз. Основен недостатък за мен беше, че т. нар. летен кош е тесен. Неудобен най - малкото за преобуване. Багажникът е твърде малък и на показ..
Чадърче например не ми е  било необходимо, но ето, че и по този въпрос има разногласия /силно казано/.
Като цяло бях доволна.
Ако сега трябва да избирам, незнам какво ще бъде.

# 4
  • Мнения: 113
Аз също имах Бъз,модела им от 2007-08 с по-тесния кош,за мен бе изключително удобен бебо не е едър....модела от 2006-07 е с широк кош.
А сега последния им модел е с 2 тапицерии,по-тясна(или най-точно казано по-плитка,защото широчината е еднаква) и една XXL,за по-едрите бебоци  Peace
Явно за да угодят на всички размери бебоци  Grinning
Аз проблеми с нея не съм имала никакви....минавала съм от къде ли не и съм се катерила по стълби постоянно  Wink
Продадох я преди месец и майчето като я получи(беше от друг град),остана много доволна и каза че е като нова  Simple Smile
Тапицерията при мен се оказа много качествена(нещо като неупрен) и за година и нещо не мръдна и от нито един сок не останаха петна,а и е най-не запарваща лятото,като бебо се изпотеше попиваше много добре  Peace
Чантата мен беше удобна,аз съм по-нисичка и съответно с по-къси крачета и не съм я подритвала  Laughing(също има в едното джобче вграден дъждобран и като е кално,го слагах да не ми се цапа чантата) Багажника също....издържа невероятни тежести...самото му дъно е подсилено с метални пластини и като го напълнех с покупки не се овисваше надолу.
През ръцете ми са минали 6 колички,и съм най-доволна от Куини....също давам + и на Бебе конфорт....щом имаш приятелка с такава побутай я малко да видиш дали ти пасва,огледай по градинките и други които ти допадат и разпитай майчетата дали са доволни  Peace
Когато се поразскърца или не движи гладко, ходех на автомивка на паросруйката да продухат металната част и гумите където са  сглобките от прахоляците и след това напръсквах сглобките със силиконов спрей.....веднага се оправяше  Peace
Ако искаш помощ за продавалника пиши ми на ЛС  Hug

# 5
  • Мнения: 0
I az se bqh nasocila kum tozi model kolichka, na vunshen vid e naistina simpatichna, no sled kato se konsultirah s nqkolko priqtelki, koito q polzvam se otkazah napulno! Te mi kazaha, che kolichkata mnogo lesno se obrushta, a i sedalkata ne i e udobna, tui kato deteto sedi v neq postoqnno v svito polojenie, a drug minus e, kakto drugite momicheta spomenaha- mnogo e tqsna!

# 6
  • Мнения: 525
..... Te mi kazaha, che kolichkata mnogo lesno se obrushta, .....

Това абсолютно не е вярно. Освен ако не сложиш огромна тежка чанта да виси на дръжката. Или пък буташ без да гледаш...

# 7
  • София
  • Мнения: 212
Момичета, а някоя от вас случайно да продава XL тапицерията?

Общи условия

Активация на акаунт