Родители на 60 и развод

  • 4 177
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Историята е  такава  Още преди 9г баща ми напусна майка ми и отиде да живее с друга  жена, до сега не се е развел Преди седмица ми съобщи, че е решил да се разведе През времето  в което  той е с омразната любовница/ думи на майка ми / той претърпя байпас и омразната му любовница беше до него когато  той беше на прага на смърта, нормално е си мисля, тази жена да иска други  чисти отношения Той ми каза  , че към майка ми няма никакви претенции за имоти
Проблема е  , че аз през тези 9год  не прекъснах връзката си с него, както направи  брат ми Според майка ми, аз трябвало да отида да набия любовницата и да довлека  "неверника " в къщи, защото според щом човек се жени  ,той се жени за цял живот
Пропуснах да спомена, че в един момент майка ми имаше нужда от скъпи лекарства  парите за които ми даваше баща ми, тя  разбира се не знае, мисли, че аз съм ги купувала Sad
Уф много ми е  трудно, не зная  как да  постъпя Зная  че ме чакат трудни моменти  и , че майка ми ще "осере" доброто намерение на баща ми да и остави всичко на нея Защото на нея  целта и е да докаже какъв е  той  женкар и  неверник, ще  прави драми и депресии, тя си беше такава  и докато беше с него Все си мисля, че не другата  жена и разби семейството а тя самата
Тя и досега се надява той да разбере колко лоша е другата жена, е уви обаче
Казах си го  поне

# 1
  • Мнения: 7 723
А аз като ви казвам, че мъжете с възрастта изкукуригват, вие не ми вярвате . Crossing Arms
....а другата жена на колко е? И тя ли е в трета възраст?

# 2
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                   Човекът вероятно е бил нещастен,момичето не го вини.Нали всеки има правото на избор?

# 3
  • София
  • Мнения: 221
А аз като ви казвам, че мъжете с възрастта изкукуригват, вие не ми вярвате . Crossing Arms
....а другата жена на колко е? И тя ли е в трета възраст?
Другата е на 58 и тя не е първа младост, и съвсем няма вид на  фатална  жена , разбивачка  на семейства,  понякога има и любов Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 723
А аз като ви казвам, че мъжете с възрастта изкукуригват, вие не ми вярвате . Crossing Arms
....а другата жена на колко е? И тя ли е в трета възраст?
Другата е на 58 и тя не е първа младост, и съвсем няма вид на  фатална  жена , разбивачка  на семейства,  понякога има и любов Simple Smile
Викаш никога не е късно да те удари хормона  Grinning

Стискам палци при вразумяването на майка ти. Дано леко го понесе  Hug

# 5
  • Мнения: 2 448
Горе долу позната ситуация. Родителите ми се разведоха след 25 години брак и майка ми се омъжи повторно. Баща ми така и не го преживя, (от наранена гордост най вече, но това е друга тема) и сега майка ми остана вдовица от втория си брак и той си е наумил, че тя отново ще се събере с него.  ooooh!
Естествено, че му наливам в главата, че това няма да стане.

# 6
  • София
  • Мнения: 221
Горе долу позната ситуация. Родителите ми се разведоха след 25 години брак и майка ми се омъжи повторно. Баща ми така и не го преживя, (от наранена гордост най вече, но това е друга тема) и сега майка ми остана вдовица от втория си брак и той си е наумил, че тя отново ще се събере с него.  ooooh!
Естествено, че му наливам в главата, че това няма да стане.

Все едно чета моята си история,  повод за  темата ми  е всъщност  какво да бъде моето  поведение
Защото майка ми 9год не престана да плюе по баща ми, нещо , което  той не е правил ни веднъж за нея
Аз, аз какво да  правя  щото имам усещането, че аз ще съм  боксовата круша Cry

# 7
  • Мнения: 7 723
Аааааааааааа, ама ако ще се надцакваме,
и мойте  в момента са в развод....след 30 годише брак Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 221
Аааааааааааа, ама ако ще се надцакваме,
и мойте  в момента са в развод....след 30 годише брак Simple Smile
Мойте след 40 Grinningаз печеля

# 9
  • Мнения: 7 723
Аааааааааааа, ама ако ще се надцакваме,
и мойте  в момента са в развод....след 30 годише брак Simple Smile
Мойте след 40 Grinningаз печеля
Да, ама мойте пък са гаджета от 6-ти клас, съученици са били.
В момента са на по 62  Crazy
....айде, пресметни си сама кой печели  Whistling bowuu  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 517
Горе долу позната ситуация. Родителите ми се разведоха след 25 години брак и майка ми се омъжи повторно. Баща ми така и не го преживя, (от наранена гордост най вече, но това е друга тема) и сега майка ми остана вдовица от втория си брак и той си е наумил, че тя отново ще се събере с него.  ooooh!
Естествено, че му наливам в главата, че това няма да стане.


И моите след 25 брак се разпърдяха. Бяха на по 50 и нещо. Татко пиоиска развод. Не го съдя...но няма да разказвам. Той е женен за рускиня, от неговата "възрастова категория", много приятна и мила жена. Щастливи са заедно. Майка ми е сама.
Всеки има право на избор - дори и на 60.

# 11
  • София
  • Мнения: 221
И се сещам, че аз когато се развеждах  , никое от родителските  тела дори не разбра  нямаше драми  , депресии и сополи  премесени със сълзи
Но майка ми е от поколене  жени в което е насадено убеждението, че мъжа е длъжен до гроб на жената и   тя също на него  Simple SmileИли добър лош  такъв си си го избрал и такъв ще си го търпиш

# 12
  • Мнения: 12 662
Е, какво може да направиш. Ще изслушаш тирадите на майка си и това е. Дано пък да не е чак толкава страшно.

# 13
  • Мнения: 4 380
Аз не разбрах, той сега и с втората ли е решил да се развежда?

Странен въпрос какво да правиш....Нямаш друг вариант освен да бъдеш буфера и инициатор на културни взаимоотношения.

# 14
  • София
  • Мнения: 221
Добре де момичета мен ми е  интересна вашата  позиция в момента на развода Да оставим старите защо  са решили да развеждат, когато започнат  кавалкадите и  плюнките  вие каква позиция заемахте?

Общи условия

Активация на акаунт