Български игрални филми - от къде мога да купя на DVD?

  • 3 757
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте,
Решила съм да си направя колекция от български игрални филми от близкото минало.Искам да си ги купя на DVDта.Бихте ли ми помогнали от къде мога да го направя-магазини и сайтове.
Аз намерих само във video.store.bg, но са доста скъпички - 15 лв на бройка и ми се иска от някъде другаде на по-нормални цени...

Предварително благодаря !!!  bouquet

# 1
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте,
Решила съм да си направя колекция от български игрални филми от близкото минало.Искам да си ги купя на DVDта.Бихте ли ми помогнали от къде мога да го направя-магазини и сайтове.
Аз намерих само във video.store.bg, но са доста скъпички - 15 лв на бройка и ми се иска от някъде другаде на по-нормални цени...

Предварително благодаря !!!  bouquet


Изтегли си ги от Замунда и Лапаче и си ги запиши на ДВД дискове.
Ако пък не си съгласна с този вариант, едва ли ще намериш по-евтино.

# 2
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mickey_82
/Местожителство:
Atlanta,USA/

когато си в България посети Метро. Има доста български филми на добра цена
Аз си купих няколко за 1,99 лв

# 3
  • Мнения: 4 514
Мисля, че в "Кауфланд" гледах онзи ден, не погледнах на каква цена. Може да помолиш роднина да ти купи и изпрати.  Peace А ако искаш, мога да ти продам моята колекция, че само трупа прах, горката.  Blush Шегувам се де, няма да я продавам.

# 4
  • Universe
  • Мнения: 1 556
"Метро", "Технополис" - има и на цена до 2 лв/бройката  Peace


Изтегли си ги от Замунда и Лапаче и си ги запиши на ДВД дискове.
Ако пък не си съгласна с този вариант, едва ли ще намериш по-евтино.


В "Замунда" почти всички БГ филми са на ДВД   bouquet

# 5
  • Мнения: 131
Много благодаря на всички за отговорите...така или иначе сестра ми ще ми ги купува та ще провери във всички написани магазини...и колкото и да ме е срам ще си призная, че до сега никога не съм сваляла филми от нета и затова ми се искаше направо да си ги купя, че съм много боса в тази сфера... Embarassed

# 6
  • Мнения: 388
В Метро и Билла има и са направо без пари - по 2лв.

Общи условия

Активация на акаунт