Декапептил

  • 3 620
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте момичета! Имам отпуснат по здравна каса Декапептил депо , но днес бях на лекар и ми казаха че няма да я използват а ще я заменят с нещо друго . Ако някой се интересува от Варна мога да му я предложа на по ниска цена.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравей, можеш ли да ми кажеш кой лекар ти каза че няма да се използва Декапептила, и като я заменят с друга ние ли ще трябва да си я купуваме?Питам те защото и на мен ми е изписан Декапептил и вече съм си го взела

# 2
  • Мнения: 171
 Доц. Маркова ми каза че при мен няма да го използва изхождайки от реакцията на организма ми при предишните стимулации и ще трябва да си за купя друго лекарство но още не е решила какво, затова ми се налага да продам това и да си купя друго инъче продължава да работи с декапептил така че не се тревожи тя щеше да ти каже ако при теб няма да го използва.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Добре, благодаря ти за отговора.Успокойх се за сега. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 841
Здравей, можеш ли да ми кажеш цена и срок на годност, ако искаш на лични Grinning

# 5
  • Мнения: 2 022
ИМА РАЗЛИКА МЕЖДУ ДЕКАПЕПТИЛ И ДЕКАПЕПТИЛ ДЕПО В СХЕМИТЕ НА ПРИЛАГАНЕ!!!!
МАЦКИ,  МОЛЯ ВИ ВНИМАВАЙТЕ, ОГРОМНА БЕЛЯ МОЖЕ ДА СТАНЕ - ТВА СА ХОРМОНАЛНИ ПРЕПАРАТИ !

Последна редакция: пн, 29 авг 2005, 20:03 от Cygnus

# 6
  • София
  • Мнения: 3 123
момичета наистина много внимавайте,когато става въпрос за лекарства.Трябва да сте сигурни,че точно това е ,което са ви изписали.Не си играйте със здравето.

Общи условия

Активация на акаунт