Този магреб ни взе сърцата,но ни върна красотата!15 -а тема

  • 21 033
  • 292
  •   1
Отговори
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149


                                 
Добре дошли на всички приятели на Магреба и арабската култура
         

           
Диети забравете, за сладки приказки се пригответе и при нас се настанете

Имаме си албум, паролата за който се получава след подробно представяне и участие поне в две теми

Предишните ни теми:
     


само за да се запо4не и не ни затворят! ако иска някой да сложи снимки или предишните теми,4е линда е болна ,съмнение за заушка, ще отиваме на лекар!

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 14:14 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 24
Марси какво е това Магреб и къде се намира?  Laughing Дано всичко да е наред с детенце че е неприятна работа тази заушка.
Прощавай за невежеството но от както влязох във форума на арабелките все гледам за магребските дами и се чудя.
 И АЗ ПЪРВА В ЕДНА ТЕМА!!!  newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm10

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
магреб  са мароко, тунис, алжир! завлядяни преди време от французите! това са земите на северна африка до либия!това са малко по-разли4ни араби, по скоро арабизирани местни -бербери,вестготи, финикийци, гърци и римляни, както и местните африкански племена! затова са омешани и от  тъмнокожи до синеоки и руси ,с бяла кожа!арабският дори няма много общо с класи4еският арабски тук, диалекти4ен е ,всяка страна си има свой арабски език, местно преработен и опростен!товят арабин откъде беше от египет ли? защото ние вклю4ихме и  египет покрай файма и ра в темата!

# 3
  • Мнения: 8
Привет!

Мерси за гостоприемството момичета!   bouquet

Много съм скарана с технологиите и не мога да ударя едно рамо за оформлението на темата....  Tired

Делта, честит празник    bouquet  , на рожденика  - преди всичко здраве и късмет!!!!

Марси, дано с детенце всичко да е наред!

# 4
  • Мнения: 24
Аз досега писах в др.арабска тема но редовно преглеждах и тази и с удоволствие чета какво пишете. Но сега като прочетох написаното от Мария реших да се разпиша защото сте чудесни девойки.
Прочетох поста на Мария и малко късно но реших и аз да напиша нещо по въпроса.
 МАРИЯ моята история е почти като твоята. И аз се запознах с моят египтянин в нета. Вече година и повече поддържаме връзка (по нета). И аз като теб много пъти си мисля дали е искрен и дали не ме лъже като твърди че не е женен и няма деца. Някой път дори се питам дали наистина ме обича толкова много както казва. Но за това може да се съди по много работи не само какво ти пише а и дали иска да те подкрепя в трудни за теб моменти. Имаше и моменти когато исках да прекратя тази връзка защото понякога е много мъчително. Особено напоследък защото е на нов обект и там няма нет и работи по цял ден и няма как да бъдем заедно. А вечер се връща късно от работа и дори и да се пишем(рядко) то е за малко. Затова и пиша в този форум защото исках да разбера повече за живота в арабските страни и как се чувстват жените които живеят там и са женени за араби. А и да разбера нравите и поведението им. А момичетата са страхотни и винаги откликват когато някой има нужда от помощ.
 Дори и да лъже няма как да разбереш от разстояние затова ако го обичаш се наслаждавай на това което ти се предлага, а и както знаеш  в живота рано или късно лъжата се разбира.
На всички   bouquet  Hug

# 5
  • Мнения: 90
Айде и аз да се цамбурна в новата темичка
Марси хубо ,че си ти да следиш страниците ,че мен хич ме няма  Laughing,дано Линда се оправи няй-сетне изтормози се това дете -ужас  Sad,

никито71 добре дошла  Hug
Делта ,честит празник на синчето ти ,да е жив и здрав и много Щастлив   bouquet Hug

# 6
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мързел, сори, списъкът със старите теми е от мен  Mr. Green

     1 2 3 4 5 6 7 8 9  10  11 12  13 14   

# 7
  • Мнения: 3 804
мента пуснах и аз-просто спазих традицията -както са започнали момичетата -със сърца  Peace,пък и така ще е по лесно за следващият който ще пуска тема.

марси дано да не е заушка  Praynig Praynig Praynig

никито Мъгреб е сборно наименувание на Мароко,Тунис и Алжир,само не се сещам Либия  дали влизаше в класацията  Peace

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
заушка е, изръсихме се яко, но защо са толкова  фенове на антиотиците и аспирина не мога да го разбера! едни скъпи лекарства като за европейска заплата! просто се  побърквам да обяснявам и да питам и да ме гледат умно! оказа се както и имах съмнения,4е няма бита ваксина за  заушка ,както и за шарката! абе някой яко си пробва имунитета на африкан4етата!
от градината е ,инкубацията е преди 2-3 седмици! ядосах се  ме свеки, като по4не да опява и да мисли негативно направо ми идва да и залепя устата, пак мене изкара виновна отв4ера било едва ли не, като сме я оставили при тях рано сутринта, хи4 ги няма  по инфото и актулизацията на  знанията си!
мария, никито, аз много пъти казвам,4е мъжете трябва да се доказват ежедневно, 4е са с добри намерения! ина4е ,зад другия  ъгъл ве4е може да е с друга или на другия скайп или да си лафи поне с 10 наведнъж! няма гаранция и да е супер 4овек, мъж с най-нежното сърце, но се иска и време и възможност да се провери!имаме си примери на попаднали като цветките ,но и други ,които си останха с мъка в сърцето! много измами има! странно ,4е алжирци са много прикрити като цяло за семейно положение и обстоятелства покрай ли4ния им живот!само открито секс търсещи ,на които не  им трябва друго освен връзка извън семейството могат да допуснат малко инфо за деца, жена,която винаги е ужасна  и тн! но тези ергени на по 40 са най-странните, или са правили пари и кариера, или са прекалено зле финансово и не могат да отговорят на изискванията на местните красавици!

 в4ера  ми беше интересно да 4уя как  мислят хората  тука ,ве4е в столицата ! моят вика ,4е искам да замина и ми трябва документа- той вика и ти ли ще напускаш страната с нея или после ? #Crazyцелта определено я виждат  единствено като хванал тъпата блондинка европейка за визата! Money направо му изпадаха зъркелите като каза,4е имаме 6 годишна дъщеря! #Crazy това отношение след 7 г тук продължава да е основен аргумент да му опяват да мигрира към западна европа!ина4е го смятат за  загубеняк! лузър!
 за една корекция направиха за  1 месец две фрапантни грешки и се налага всеки път да се търси досието и да се  ректифицира! определено ме изумиха с некомпетентно транслиране на имената ми на арабски! а  5 м 4акаме да мине  150 км път едно писмо! така изобщо не се у4удих как забавиха цецито за брака, бебето ще излезе преди таткото да каже да!
моми4ета как са  мъжете ви в бг  земя, да знам дали успяват магребинци да се впишат!като хи4 ги няма по готвенето!  chef bowuu hahaha

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 12:53 от marsy

# 9
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Мария, Easy,Шакирче-Благодаря ви за поздравите за рожденният ден на моят син Hug Hug Hug newsm51 newsm06  bigdance2 newsm20

# 10
  • Мнения: 90
но тези ергени на по 40 са най-странните, или са правили пари и кариера, или са прекалено зле финансово и не могат да отговорят на изискванията на местните красавици!

 
ох много се смях на това  Joy hahaha Laughing,ама е много верно ,особено както си казала местните красавици и познай какво си представих  Blush Joy Laughing

# 11
  • Мнения: 24
ШАКИРЧЕ  Hugблагодаря Марси Мързел   bouquet и всички останали момичета салам алейкум  Laughing
 Специално моя мъж хич го няма  в готвенето. Може единствено яйца да пържи и картофи и то на фритюрника. А и баница може да прави.
 Заушката е неприятно нещо но се лекува и при малките минава по-бързо и в повечето случаи без последици. Ама без антибиотик няма начин да стане.

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
делти4, 4естит ти рожденник, дано не съм закъсняла с поздравлението!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet да ти е жив и здрав, другото ще се нареди, дай боже полеки4ка!
 аз се нагостих май без да се усетя за негово здраве! що сладко антистрес програма олющих! днес не мога да дигна глава, спа като ,4е съм била на китайско мъ4ение!
ра, гледам търсиш билети за египет, какво става да не тръгваш? файма, ако нямаш времесега преди да тръгнеш дай една прощална среща за последно, 4е не се знае нет ще имаш ли скоро, дръж връзка по телефон ,колкото да имаме по някое смс, 4е сте добре!
мария, имам много да пиша за кабилите, както е и твоя ,ако е потомък на истински жители на вилаета на тизи узу! герои за свобода и автономия, ма4кани, неразбрани, но горди планинци ! те дори не са араби пък хептен, много векове са се пазили по4ти 4исти , моногамни са по традиция, имат своя писменост, култура език , музика и танци! руси, светли ,самобитни -жилави и таланти в музиката! един идир -гениален е за мене!предполагам си 4ела за тях, има интересни сайтове с историята на преселението им!
http://mak.makabylie.info/breve118
http://matoub.kabylie.free.fr/kabylie/grande-kabylie/index.htm
http://www.la-kabylie.com/
http://www.berberescope.com/Tatouage_et_Maquillage.htm
http://fr.wikipedia.org/wiki/Portail:Kabylie

# 13
  • Мнения: 560
Привет момичета!  bouquet
Пиша ви от офиса и малко ми е трудно с тази клавиатура. Crazy
Делтичка,да ви е жив и здрав синочек!  Hug  bouquet
Дано Бог да го закриля и бди над него!Наздраве!  bouquet
Марси,ако си на линия после ще ти се обадя.
Добре дошли на всички нови момичета!  bouquet Hug
На старите много,много  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet от мен!
Извинявам се,че не ви споменавам по именно!  bouquet
Марси,браво за хубавата тема! Peace Wink


# 14


Честит Празник  на сина на Делтичка  bouquet
Той е вече мъж и му пожелавам да бъде здрав и да има Късмет,а също така и да намери Своята половинка  bouquet

Марси-мерси за темата  bouquet Нямам дум за бюрократичната машин,в която си попаднала- прецедент...ама и те са мудни и туткави...и май-май рушфетче си душат.
Много точно това за жената-европейка...не само там,а и тук.-с една дума на такъв мъж му е уредена Зелената пътека към Евопата.....Защо така си мислят-усетих го и в Алжир-мислят че живота тук е Рай,а парите се ринат с лопата по пътя Sick
Мен редовно ме питат-Започнала ли съм работа?!А девера взел че се изцепил че сме искали Второ дете #Crazy и виж сега реакция-...ми,то-хубаво,ама там живота е труден..те,трябва да работят,там се печелят пари!....Чаткаш ли?! newsm78-не сме вани Ние в картинката...Парата прави Играта Joy Joy Joy hahaha
Девера обаче е Гадинка-наясно е със всичко и тънко,тънко си пуска няква такава информация и после се смее на реакциите им.Не разбирам и това ....а иначе и той се отчита всеки месец с пари за нататък-Няма начин!
Дано изкара леко заушката Линда- Praynig
И аз харесвам кабилите...обаче алжирците тук много-много не им симпатизират


Добре Дошла на Никито  bouquet

Паулинка-ти си ми земляче...ще пием кафе на Джумаята,ако е писано!Майка ми казва че някаква арабска сладкарница са открили там -точно като сладките,които яла тук. Hug  bouquet

Момичета вижте какво прочетох....и Много ми Допадна

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да
си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина
със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с
увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на
по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.

Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си
намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат работа” - тя веднага се качила на втория етаж.
Табелата на втория етаж
гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”.
 Жената отишла на третия

Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви”.
 „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висляла табела: „Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- - Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж.
Надписът там бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота,
помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере
половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на
последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание
:„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

А точно срещу този магазин бил открит ”Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ, НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.  Joy Joy Joy

Свеар-ще ти пиша

Дидонче и Алби-къде сте

Цецифло-пиши какво стана Днес при Вас?Развитието добро ли е?Идва ли таткото по българските земи?

Общи условия

Активация на акаунт