markovi-parfumi.com

  • 4 202
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Момичета,
някой пазарувал ли е от този сайт? Харесала съм си един парфюм на много добра цена и се чудя дали не е менте?  newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 676
http://www.parfumi-market.net/forum/index.php?showtopic=217
Тук има мнения, ама са само две и то противоположни  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 280
Е хубава работа Simple Smile
Май няма да се поръчва от там  #Cussing out

# 3
# 4
  • Мнения: 84
На такива цени  newsm78 едва ли ще са оригинални newsm78(става въпрос за втория сайт)

# 5
  • Мнения: 4
Да и аз за втория мисля че са реплики.

# 6
  • Мнения: 280
Вече и аз не знам в БГ какво може да се нарече марково. Как така един парфюм от 100лв. в тези сайтове струва 40-50?
Дали ги пълнят и продават... не знам дали да се доверя.  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 165
И мен това ми е много съмнително.Аз съм по-склонна на първия сайт да се доверя, но все пак имам едно на ум.И не ми се рискува без поне едно изпитано мнение

# 8
  • Мнения: 183
Ужас......аз си поръчах, щото реших, че съм напипала далаверата и сега като чета направо  ми иде да се гръмна newsm61 Дано поне имитацията да си струва к'вото и да значи това

# 9
  • Мнения: 60
Аз си поръчвах от един сайт за нова година два парфюма (за мен и за мъжът ми ) ,смея да твърдя че за мен са оригинални ,в смисъл 1:1 с тези от Мола например , нямат абсолютно никаква разлика ! Много са трайни и хубави !

# 10
  • Мнения: 66
аз от година вече поръчвам от parfum-bg и съм много доволна. смело твърдя, че не съм попадала на менте.

# 11
  • Мнения: 183
О, дано! Ама моя е от www.parfiumionline.com  в промоция и струва едва ....45лв. 100мл. Много си стискам палците да е истински.

# 12
  • Мнения: 4 195
По същата логика, ако има интернет сайт, в който свинското месо го продават на 1,60, ще си поръчате ли?
След като ползвате скъпи парфюми и искате да са истински, ползвайте добре изпитани и познати места, не си харчете парите за боклуци.
СПециално за парфюмите съм безкрайно наясно от източник, който няма да спомена, и знам едно - или си намерете човек от вносител, който да ви ги продава с 20, максимум 30 лв по - ниски, или просто си ги купувайте от МОЛ, второто е по - лесно, за първото трябат връзки Peace
Но надценката на прафюм след вноса, от вносител до МОЛ е горе долу толкова, а официалнте вносители ги одставят на цена, по - висока от посоченте в половината да н екажа и повече т.нар. сайтове в БГ, е как става номера - промоция казвате Naughty
Не си давайте парите на вятъра, първо проверявайте Peace

# 13
  • Мнения: 60
Moon Walk ,именно от сайта от който аз поръчах цените бяха с 20-30-40 лв по-ниски от тези в Мола , но разбира се на различните парфюми и разлизни цени !Например Армани код е 115лв , а Булгари 43лв. Някой ги внасят нелегално мила , без да плащат мито , поради тази причина ги и продават по този начин , неплащат също така и наем за магазин, данъци ,заплати на продавачки и т.н. и ето парфюмите излизат евтино !А в Мола специално имам приятелка , която работи и ти казвам че надценката на даден парфюм е точно 50% !
А този сайт с всички парфюми за по 45лв и на мен не ми вдъхва доверие , най-вероятно са имитация !Неможе Шанел да е 45лв или Армани Код -това е абсурд!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт