вярно ли е .....

  • 1 941
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Вярно ли е че когато два пъти последователно мъжът свърши в теб вероятността за забременяване е по-голяма?
Една приятелка ми каза, че след като първия път един мъж свърши много голяма е вероятността по неговата мъжественост да останат малки агенти дори и след като се измие. При второто проникване вече агентите свободно  навлизат в чужда територия и след 9 месеца.....ylinfant
Обикновено по-колко пъти го правите?

# 1
  • Мнения: 943
Аз лично почти нищо не разбрах де....
Едва ли точно това е от значение за след 9 месеца ........ylinfant:

# 2
  • Мнения: 802
Не е вярно, не са два пътите а три, ако пък се увеличат на четири сто процента гаранция, че "агентите" ще си свършат работата успешно.
nik nikol, един път си е съвсем достатъчен за бебеправене, защо трябва да насилваме нещата. Ей, хора спрете да вярвате на всичко, което ви казват, ще психясате, то е ясно, че всички тук искаме бебета, но и на челна стойка да застанем след акта, като не е писано да стане веднага-няма да стане. Има си лекари, изследвания, за някои хорица психиатри.

# 3
  • Мнения: 35
Не е вярно, не са два пътите а три, ако пък се увеличат на четири сто процента гаранция, че "агентите" ще си свършат работата успешно.
nik nikol, един път си е съвсем достатъчен за бебеправене, защо трябва да насилваме нещата. Ей, хора спрете да вярвате на всичко, което ви казват, ще психясате, то е ясно, че всички тук искаме бебета, но и на челна стойка да застанем след акта, като не е писано да стане веднага-няма да стане. Има си лекари, изследвания, за някои хорица психиатри.

БЛАГОДАРЯ.  thumbsupВЕЧЕ ПОВЕЧЕ ОТ 3 МЕСЕЦА СЕ ОПИТВАМЕ С МОЯ МЪЖ ДА СИ НАПРАВИМ БЕБЕ, НО ЗА СЕГА НЯМА УСПЕХ. НАЙ-ВЕЧЕ ТОЙ СЕ ПРИТЕСНЯВА ЗАЩОТО ЩЕ ПЪТУВА ИЗВЪН СТРАНАТА ЗА НЯКОЛКО МЕСЕЦА. ЗА ТОВА И ДВАМАТА СМЕ МАЛКО НАПРЕГНАТИ. ПРОСТО ИСКАМ МАЛКО КУРАЖ.. Weary

# 4
  • София
  • Мнения: 232
Мила, правете любов, не се напрягайте... Три месеца не са толкова дълъг период... Ако безуспешните опити надхвърлят година, което не ти пожелавам, тогава си направете изследвания и прегледи в специализирана клиника. Айде.... и успех  Peace

# 5
  • Мнения: 914
Аз дори съм чела, че на сперматозоидите им трябват най-малко 24 часа да се възпроизведат. Идеалния вариант било секс през ден, а по време на овулацията всеки ден

# 6
  • Мнения: 802
nik nikol, три, четири месеца не са проблем, ако над година не се получава тогава се предприемат мерки. Ти следиш ли си овулацията, температура мериш ли?
И моля те пиши с малки букви, писането с големи букви означава, че крещиш.

# 7
  • България
  • Мнения: 757
Ми няма еднозначен отговор...и един път е достатъчен понякога,а може и с години да не стане,както в моя случай.Не го пожелавам на никой...

# 8
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Не е вярно.
Един път е достатъчно.
На следващия ден пак.

# 9
  • Мнения: 1 187
Колкото повече, толкова повече... Joy
Миличка, за три месеца едва ли си разбрала кога ти е овулацията, пък и да сте я улучили. Малко по-спокойно. Бебеправенето не е състезание кой по-бързо ще успее.

# 10
  • Мнения: 189
Кураж ще успеете! Три месеца е малко време, че да започвате с притесненията! УСПЕХ Hug

# 11
  • Мнения: 609
Кураж ще успеете! Три месеца е малко време, че да започвате с притесненията! УСПЕХ Hug

Peace

# 12
  • Мнения: 485
лелее 3 месеца наистина неса нищо аз забеменях след 8месеца опити ... и съм си следяла и овулацията и какво ли още не....  това си е до организъм до човека при едни става от първичя път при други след охо.... доста време  така че не се отчайвай ...
а и престани да го мислиш!!!! аз ей така като тебе постоянно за това мислих за бебе и вече чак секса го правихме само и само да се изпразни вътре за да забременея ...
когато спрях вече да го мисля и си казах---- да става когато иска ! аз бях психясала направо ... и хооооп етооо сега съм в седми месец!
спри да го мислиш, а ако толкова се притеснявате отидете на лекар! айде успех

# 13
  • Мнения: 914
лелее 3 месеца наистина неса нищо аз забеменях след 8месеца опити ... и съм си следяла и овулацията и какво ли още не....  това си е до организъм до човека при едни става от първичя път при други след охо.... доста време  така че не се отчайвай ...
а и престани да го мислиш!!!! аз ей така като тебе постоянно за това мислих за бебе и вече чак секса го правихме само и само да се изпразни вътре за да забременея ...
когато спрях вече да го мисля и си казах---- да става когато иска ! аз бях психясала направо ... и хооооп етооо сега съм в седми месец!
спри да го мислиш, а ако толкова се притеснявате отидете на лекар! айде успех
Абе да ти кажа не е само до това да не мислиш за проблема. Аз доста време съм си казала, че няма да се впрягам толкова, но пак не става.

# 14
  • Мнения: 485
ама всичко зависи и от организма ...  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт