Какво адаптирано мляко при разстройство?

  • 7 529
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте мами!
Извинете ме ако вече има подобна тема,но искам съвет!
От една седмица сме с леко разстройство,без други симптоми за нищо.Давах и смекта и ентерол вчера и взех и хидрасек,но ми се струва че докато тя пие АМ по 2 пъти на ден-няма да стане работата! newsm78
Чух за такива АМ които са лечебни /Хумана,Милупа/ и се чудя ....?!
Какво ще ме посъветвате?И м/у другото е ужасно раздразнителна,нещо страшно е .....реве постоянно....мрънка....иска да я разнасям постоянно и да гледаме снимки на комп. Confused
Благодаря ви!

# 1
  • България
  • Мнения: 166
Вземи хипоалергично мляко и пробвай. Почти всички марки млека имат и хипоалергично. Малко диета-ориз, картофи и т.н.

# 2
  • Мнения: 1 763
Хипоалергенните млека са за деца, при които има съмнения за алрегии. Не помагат при разстройство. Има една каша на Хумана, казва се лечебна Хумана, която може да се приготви и в шише за пиене. Може да пробвате с нея, дано я хареса.

# 3
  • Мнения: 6 713
Аз съм давала млякото на Хумана. 3-4 дена давах това мляко, докато се оправи. Но бебка беше с нещо вирусно!
При вас щом няма други симптоми, да не са зъби? Чела съм, че при зъби, детето може има разстройство?! newsm78

# 4
  • Мнения: 1 984
алл 110 , прегледайте ушичките!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Лечебна хумана  Peace

# 6
  • Мнения: 2 110
Имаше на Фризо точно за този проблем ,но не мога в момента де се сетя как точно се казваше.

# 7
  • Мнения: 3 157
Лечебните храни (Хумана,Милупа) са с намалено съдържание на мазнини.Иначе кой знае каква разлика в състава няма(сравнени с обикновените млека).Давала съм Хумана-има вкус на банан,може да се приготвя и като каша,и като АМ и при моето дете свърши работа.
Хубаво е и да мине на диета-картофи,моркови,без мазнини и сладки неща,повече сухари.
На Hipp има едно сокче-ORS 200 против разтройство.

# 8
  • Мнения: 142
Ами едва ли са зъби защото са и избили всичките 16-и за останалите 4 не виждам наченки Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 6 713
Ами едва ли са зъби защото са и избили всичките 16-и за останалите 4 не виждам наченки Rolling Eyes

Педиатърът казва ли нещо?

# 10
  • Мнения: 142
Ами каза да и давам прахчетата и ако има нещо да я заведа тогава Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт