Съдомиялна ELECTROLUX ESF-2420 - отзиви

  • 5 224
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Харесала съм си този модел. Искам да чуя отзиви. Понеже от всички малки съдомиялни тази май е най-широка. Искам да знам дали събира тави? Дали може да се постави на земята т.е. има ли помпа за водата?
Ако имате препоръки за други марки съдомиялни които са малко по-широки от 45 см. и отговарят на горните изисквания...
Благодаря предварително

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 21:07 от rosle

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дали може да се постави на земята т.е. има ли помпа за водата?

добре де, защо този мит битува тъй широко?  newsm78
Разбира се, че си имат помпи машинките... Даже те са 2бр.
Другото - дори тавата да влезе в машината, тя няма да бъде измита перфектно, особено ако е твърде загоряла. Просто помпичката е малка и маломощна и няма сила с/у големи мръсотии.

# 2
  • Мнения: 21
Ами аз разбрах че малките съдомиялни могат да се слагат и на плот например и за тях не е нужно да има помпа.
Значи щом е малка съдомиялната няма сила и не може да мие добре ли?

# 3
  • Мнения: 1 919
http://www.gorenje.bg/dishwashers?c=185443

има по големи разбира се  Рамери (ШхВхД): 59,8 × 81,8 × 54,5 см
Размери на отвора за вграждане: 60 × 82 × 58 см

по-малката Рамери (ШхВхД): 44,8 × 81,8 × 54,5 см
Размери на отвора за вграждане: 45 × 82 × 57 см

аз съм с горната т.е голямата поставя се направо на земята няма подложки, има опция да се разместват местата на "скарата" за редене на чинии т.е влиза тава обърната надолу, настрани    а за помпата всички са с помпи...как иначе ще влиза водата newsm78

за размера дали мие добре или не-всички мият, просто едната събира 12 комплекта , по-малката по- малко. Мият еднакво и малките и големите.

# 4
  • Мнения: 21
Аз имах в предвид по-големи от малките Grinning. На мен проблеми ми е дълбочината мястото ми е за най-много 50см.
А за помпата имам в предвид за изпомпване на мръсната вода. Казаха ми че имало такива които са за плот и мръсната вода директно се изливала надолу. А другите които са с помпа - изпомпва мръсната вода нагоре.
Незнам още ги разучавам и не съм много на "ти"

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  а за помпата всички са с помпи...как иначе ще влиза водата newsm78


 hahaha Joy Joy я разкажи, как от помпата водата влиза вътре?  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 919
http://segabg.com/online/article.asp?issueid=1020&sectionid=9&id=00004

 newsm78 тука пише, че наистина някой са без помпа newsm78
Шани имах в предвид да излиза вода не влиза! Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 344
И аз такава съм си набелязала, някой повече нещо може ли да каже?

# 8
  • Мнения: 118
И аз си ч харесах,но се двоумя  Thinking

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Аз имам такава но на моята пише че е марка AEG правена в швеция. Много съм доволна ,инсталирана е в шкафа , под мивката така че не се вижда . http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014669  това е моята

# 10
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт