Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, интересува ме дали някой има впечатления от лечителя Георги Сакеларов? Това е единствената информация, която намерих за него - http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-02-17&article=267195 и се интересувам дали всичко това е вярно?

# 1
Аз сам бивша негова сьстезателка.  От 1980 г. ме "сглобява" Simple Smile Няма по добьр от него. ВярВам му до толкоВа ,4е водих и сина си няколко пьти.

# 2
  • Мнения: 62
За него знам от свекърва ми , че е много доволна и много благодарна на този човек.Била е скована на легло,превита - не е можела изобщо да става , синовете и са я носелели на ръце от стая в стая / аз още не съм била нейна снаха / и той е бил човека който я е върнал към нормалния живот.Дори сега като я гледам няма и следа от такова заболяване - по-пъргава е от мен  Grinning

# 3
Здравейте,
Аз посещавах един лечител Георги от Варна, но незнам фамилията му Thinking
на ул.Ропотамо на последната спирка на автобус 2. Дали това е същият Георги Сакеларов, ак някой знае...
Благодаря предварително  Grinning

# 4
Много Ви моля да ми дадете адрес на този лечител, знам че е от Варна но на какъв адрес искам да го песетя. Ще съм Ви благодарна.

# 5
  • Мнения: 8
Благодаря на всички Simple Smile
Ето и информацията, която намерих за него:

НАРОДЕН ЛЕЧИТЕЛ
Георги Сакеларов
.Оправя и намества изкълчени и
навехнати стави.
.Гарантира лечение при болки в
гърба, дископатия, дискова хер-
ния, радикулит, плексит, шипове,
ахилес, ишиас, колит и други
мускулни и ставни възпалителни
процеси.
.Бул. Сливница 145, ет. 6, ап. 15
тел. 052/ 63 77 71 8-20ч.

# 6
  • Мнения: 26
Съжалявам,не вярвам на лечители. newsm78 През 1999 г ходихме с мъжа ми на такъв и то във Варна,преди няколко месеца беше получил инсулт,едва ходеше.Накара го да легне по корем на една кушетка,натисна му гр.стълб да изпука и каза готово.Ако идваш всеки ден 3 месеца,ще те оправя.Не вярвам,инсулт,където  смущението идва от мозъка,т.е.умрели клетки,да се възстанови.Повече и не отидохме.На някой може да помогне,но не на всички.

# 7
  • Мнения: 1
народен Грабител.Посетих го на 6 януари 2010.Вземи 60лв  и още съм сакат.От Търговище съм.

# 8
  • Мнения: 0
Ако може Антон да напише нещо повече за своето посещение при Сакарелов защото се чудя дали да го посетя

# 9
  • Мнения: 52
Някой да има нови отзиви за този лечител???

# 10
  • Мнения: 0
Преди 2 месеца посетих този така наречен лечител от гр.Варна, относно лечение на дископатия.Взе ми 60 лв. и нищо.След 3 седмици отидох още веднъж.Още 60лв. и пак нищо.Не е лечител а машина за пари!Помогна ми един човек Симеон от гр.Главиница - Силистренско,близо до Тутракан.Този Сакеларов за мен не е лечител а кожодер!

# 11
  • Мнения: 1
Ако може Антон да напише нещо повече за своето посещение при Сакарелов защото се чудя дали да го посетя
   Антон , който лъже Господ го наказва ...!    fight 
 
http://www.chudesa.net/chekrakchiyata-georgi-sekelarov-izvestni- … syat-pomostta-mi/

# 12
  • Мнения: 9
Някой да има нови отзиви за този лечител???
Ако може Антон да напише нещо повече за своето посещение при Сакарелов защото се чудя дали да го посетя
   Антон , който лъже Господ го наказва ...!    fight 
 
http://www.chudesa.net/chekrakchiyata-georgi-sekelarov-izvestni- … syat-pomostta-mi/

# 13
  • Мнения: 9
Някой да има нови отзиви за този лечител???
[/quoteздр боледувам от 5гд след инсулт удар тарсиа някои специалисти наистина да си струват бл предварително
]

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте,
Аз посещавах един лечител Георги от Варна, но незнам фамилията му Thinking
на ул.Ропотамо на последната спирка на автобус 2. Дали това е същият Георги Сакеларов, ак някой знае...
Благодаря предварително  Grinning

Аз също ходих при един лечител от Аспарухово. Каза ми неща от преди много години които няма как да знае. Лекува с билки. Има дъщеря, която е като скенер, но аз не съм я виждал. Казваха че я вика само когато се затруднява. Помогна ми този човек тогава, но не помня нито име нито адрес.

Общи условия

Активация на акаунт