Инфо за родилен дом "Света Мина" - на ул"Весела" - Пловдив

  • 2 301
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Здравейте, щеше ми се да чуя по-пресни мнения относно персонала, упойки (епидурална), ВИП стаи и вашия опит, ето старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329404.0

# 1
  • Мнения: 51
Скорошни мамчета, възпроизвели се във Весела, моля, предайте ни последните си впечатления от родилния дом, защото там родих първото си дете и обещах да се върна за второто. Надявам се условията да са поне същите, като през март 2007, но това ще кажете вие. Д-р Дренски извършва ли все още планово секцио и дали д-р Александър Кичуков - анестезиолог в Селена, все още присъства по покана за епидурална упойка? Моля и за техните актуални координати, за да ги попитам лично, ако се наложи. Имам прекрасен спомен от първото си раждане там, с този екип и бих се възползвала отново от професионализма им. Благодаря предварително!

# 2
  • Мнения: 51
Жалко, че никой не е отговорил, надявах се на прясно инфо, щото  момента на човекопроизводството настъпи. Ще проверя на място и ако някой се интересува, нека пита

# 3
  • Мнения: 232
Аз съм доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 51
Браво, момиче, само така. Писах ти и на лични, но можеш да споделиш опита си и тук, предполагам , че никое бъдещо мамче няма да възрази . Благодаря

# 5
  • Мнения: 3 459
Преди няколко дни се наложи да отида в тази ... хммм ... "болница". Няма да Ви казвам, че още при вида на сградата изпаднах в ужас.  Sick Прилича повече на барака, отколкото на болница. Пред нея една купчнина мангали. Как да е, преглътнах го някак си и влязох. Отидох поради една-единствена причина - лекарят, който ми трябваше нямаше как да ме вземе в частния си кабинет и трябваше да отида там да ми вземе секрети за изследванията. Влязох в една стая, ми нямам думи просто, аз съм легнала разкрачена на магарето, а през тая врата влиза и излиза който си иска. Вътре пълна мръсотия и мизерия. Там повече в никакъв случай не бих стъпила, недей си боже пък да раждам !  ooooh!

# 6
  • Мнения: 232
Мангалите ги има навсякъде. Просто Св. Мина е много малка и те като се лепнат отпред имаш чуството, че са само те. Горе стаите не са мизерни, прясно ремонтирани са.

# 7
  • Мнения: 210
Моите кошмари са стари за този родилен дом,но са достатъчно ясни,за да не стъпя повече там.Чувам,че бил ремонтиран,това поне е добре,защото мизерията тогава беше неописуема.По споделеното от  Джей обаче  /а тя е ходила скоро/за отворените врати,мизерия и т.н. оставам с впечатлението,че си е същото.Много държа да отбележа,че съм особено търпелива,не съм лигла,а представям си някоя по-чувствителна мама какво щеше да каже.

Общи условия

Активация на акаунт