Кога ще се научи

  • 3 188
  • 34
  •   1
Отговори
Да се оплача от "милото". Тоя човек откакто се роди детето издиша жестоко. За нищо сериозно немога да разчитам на него. Седи с беба максимум 15 минути и ми я връчва. Неможе да я успокоява, нито да я приспива-нищо. Снощи в три се събуди детето и си игра да 5 и 30 - няколко пъти го помолих да й обърне внимение - аз също съм на работа всеки ден - не само той...нашия човек дреме и я тупа по дупето- е познайте дали нещо постигна- детето мрънка и ме търси, а от него никакъв ентусиазъм - разбирам спи му се - ама аз не го карам всяка нощ да става - сама си се справям, просто снощи бях адски изморена......наредих го едно хубаво и той днес се прави на обиден...за какво?Аз трябва да съм сърдита, че за 8 месеца не се опита да се грижи поне малко за бебка.....страшно ме е яд. Нищо, че живеем в 21 век - важи си максимата "Жената трябва.мъжа-ако иска" #Cussing out

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ами постави му въпроса, че детето си има майка и баща, дори на майтап, ако не разбира- тогава сериозно.

# 2
  • Мнения: 3 157
Е поне се оплака.Разбирам те,и при нас това се е случвало десетки пъти,ама така си караме.
На мъжете явно им е по-трудно да си осъзнаят отговорностите след раждането на първото дете.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 980
Връчи бебето на баби, детегледачки и замини някъде да си починеш. Звучиш изтормозено, което още повече засилва негативизма ти към ситуацията. И да, права си да се сърдиш, но първо иди и се успокой, а после си разчиствайте сметките.

# 4
  • Мнения: 165
ние сме си още така, за всичко мама  Laughing обаче, децата порастнаха и сега е по-лесно  smile3503

# 5
  • Мнения: X
Ами остави ги и върви в другата стая.Кажи му,че една нощ ще трябва да се оправя без теб.
След някой и друг ден-пак...и така ,докато го научиш...

# 6
  • Мнения: 202
Значи не съм само аз . Аз се опитвам от 3г. да го науча , че това дете не е само мое , но ..........

# 7
  • Мнения: 599
Имай търпение миличка.Мъжете малко по-бавно включват на режим "грижи".
И при нас беше така докато детето стана на 2 години.
Тогава пое изцяло грижата за него вечер, след като се прибереше от работа.Това включваше къпане,тоалет, хранене, приспиване, ако беше необходимо, игра и така до днес( вече е на 12 год.) той повече се занимава с него, отколкото аз.
Всичко ще си дойде на мястото, само търпение и без нерви, за да не си развалите взаимоотношенията през това време.
Дано стане по-скоро  Hug

# 8
  • Мнения: 46 438
Не се учат тези неща, сядаш и директно разпределяш задълженията.

# 9
  • Мнения: 998
Мисля ,че не се учи.Моят явно го имаше заложено и от самото начало помагаше
без да мрънка ,приспиваше го ,возеше го из стаите с количката ,можеше да
стерилизира шишета и да приготвя АМ.Сега го храни също,когато аз съм заета.
Направо разпредели задълженията ,сигурно имаш нужда от помощ.
Не си от желязо все пак.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 978
Като не знае как да я успокои, какво да прави човекът. Не ти е отказал да гледа детето, нали?
На някои мъже не им идва отвътре, той не е виновен.
С караници само ще влошиш нещата.

# 11
  • Мнения: X
Laughing с тая маскима аз се боря от 14 г. и все има нови каузи,така че трудна работа,когато на човека не му идва от вътре да приеме нещо присърце.Моята дъщеря понеже беше ужасно ревливо бебе,мъжа ми я е гледал самостоятелно един път,за 1.5 ч.-бях на имен ден.Не знаел какво да я прави като се разреве.Не са малцина мъжете,на които заниманията с бебето не им идват отръки.

# 12
  • Мнения: 593
Ох, аз спя толкова тежко (нищо не чувам, ако ще дърва да цепиш до главата ми  Laughing), че у дома по принцип в повечето случаи "нощните смени" ги поемаше тати.

Ако искаш пробай да се направиш на толкова дълбоко заспала. То детенцето ще мрънка и ще ти се къса сърцето, но може би мъжа ти като види, че ти не ставаш, сам ще поеме инциативата.
Каквото и да предприемеш, пожелавам ти успех!  Hug

# 13
  • Мнения: 2 123
В почивните дни започни да му даваш детето за по половин ден.Ти ги остави сами и да видиш как ще свикне, като те няма.Само инструкции ще му даваш по телефона!
Има и такива мъже, които ги е страх от бебета, да не стане нещо и изпадат в паника.От самото раждане е трябвало да го вкараш в пътя, иначе няма оправия Laughing

# 14
  • Мнения: 1 008
Милото не ти е детегледачка!!!!
Шегувам се, естествено,защото много
добрете разбирам. При нас Помоща от
мъж ми започна да идва, когато малката беше на
година и нещо.Вече е почти на 2 годинки, но все
още има какво да се желае.И то доста.

Общи условия

Активация на акаунт