ДА СИ ПОМАГАМЕ ВЗАИМНО

  • 889
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте.Пиша тук с една такава идея-да си помагаме взаимно.Имам икономическо образование-завършила съм "Счетоводство и контрол" в УНСС.Имам познания и опит в областта на счетоводството.В момента не работя и бих желала да помагам с каквото мога на всички,които имат въпроси в областта на счетоводството,вкл. работна заплата,осигуровки и майчинство,мога да помагам и при регистрация на фирми.Така че-на ваше разположение съм.Можете да питате каквото ви интерисува и аз ще се постарая да отговоря на всички.Ако някой има нужда от счетоводство на фирма/било то и само за писане на платежни нареждания за осигуровки за самоосигуряващ/ нека ми пише на лични.По този начин и вие ще ми помогнете като не ми дадете възможност да забравя нормативната уредба.
ДА СИ ПОМАГАМЕ ВЗАИМНО!!!

# 1
  • Мнения: 3 406
Подозирам,че ще заключат темата,въпреки,че е много добро хрумване Peace

# 2
  • Мнения: 4 916
Има цяла счетоводна тема.

# 3
  • Мнения: 172
Подозирам,че ще заключат темата,въпреки,че е много добро хрумване Peace
Защо така смяташ?Не е ли позволено да си предложиш помощ?Да помагаш с каквото можеш?
Хрумването ми беше продиктувано от една друга подобна тема-ето тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342862.0

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
има и 19 теми Майчинството - счетоводно, където не се помага само за майчинството Peace

# 5
  • Мнения: 3 406
Подозирам,че ще заключат темата,въпреки,че е много добро хрумване Peace
Защо така смяташ?Не е ли позволено да си предложиш помощ?Да помагаш с каквото можеш?
Хрумването ми беше продиктувано от една друга подобна тема-ето тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342862.0

Разбира се,че е позволено и даже както писах ми допада много,просто има други такива теми подобни,нищо лощо не исках д акажа,а ти направо ми се разсърди Wink

# 6
  • Мнения: 172
Не съм се разсърдила-търсих подобни теми,но не открих и затова реших в Клюкарника.Но сега искам да помоля някой модератор да ми я премести при другите подобни теми.Така и ще се открива по-лесно

# 7
  • Мнения: 3 406
Не съм се разсърдила-търсих подобни теми,но не открих и затова реших в Клюкарника.Но сега искам да помоля някой модератор да ми я премести при другите подобни теми.Така и ще се открива по-лесно
Не знам кой е модератор на Клюкарника,дали да не пишеш на MAMMA Thinking

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Разбира се, че можеш да вземеш участие в другите такива теми.
Мисля, че хората които отговарят там няма да откажат още малко помощ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт