за хипа

  • 627
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
бебето ми е на 6 месеца и от тримесечен категорично отказва АМ.Смених НАН Фризо и бяхме на хип.Сега го смених с хип плюс но пак не иска да го яде.Та въпроса ми е да го насилвам ли да го яде или да сменя пак АМ ама с кое мляко и не е ли вредно че съм сменила толкова млека или да мина на кисело мляко

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
бебето ми е на 6 месеца и от тримесечен категорично отказва АМ.Смених НАН Фризо и бяхме на хип.Сега го смених с хип плюс но пак не иска да го яде.Та въпроса ми е да го насилвам ли да го яде или да сменя пак АМ ама с кое мляко и не е ли вредно че съм сменила толкова млека или да мина на кисело мляко
Напревете изследване на стерилна урина. Непременно стерилна. Най-често причината да отказват млякото си е бактерии в урината за съжаление. Ако не е това смени бибероните да са с по-голяма дупка, смени шишетата, пробвай да го храниш докато спи или в друга поза. Може и да е кърмаческа стачка.Среща се и при бебета хранени с АМ и трябва до седмица две да премине ако е това.

# 2
  • Мнения: 344
Сподели с педито , то ще те посъветва какво да направиш , а ако е необходимо ще пусне и изследвания.

# 3
  • Мнения: 2 334
Сподели с педито , то ще те посъветва какво да направиш , а ако е необходимо ще пусне и изследвания.

Точно така.По хубаво е да си пие Ам вместо кисело мляко но ако не иска по добре кисело мляко от никакво  Peace

Общи условия

Активация на акаунт