Съвет за най-надежден магазин с прилична доставка

  • 910
  • 8
  •   1
Отговори
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Заглавието на темата ми е малко тъпичко, знам, но се надявам, даже вярвам, че ще получа най-адекватните съвети тук.

Предстои ни купуването на следната преграда за детско легло:



Дилемата ми е следната. Цената по всички он-лайн магазини е 90 лв, но много се чудя от къде да я поръчам, кой е най-надежден магазин, с най-изгодна доставка. Ако има запознати, моля споделете и ми дайте акъл  Blush
Аз от български сайтове не съм поръчвала и не зная на кого да имам доверие.

Друг вариант е Ибей, но не съм я засичала там, ако пък я има на изгодна цена ще се радвам и на линкове.

# 1
  • Мнения: 1 650
ами май на всичките им пише цени за доставка, пък ако не пише - питай Simple Smile

# 2
  • Мнения: 84
  Wink

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 09:27 от Oxana

# 3
  • Варна
  • Мнения: 777
Не искам да влияя на решението ти,но съм чувала,че са паянтови и не си струват парите.Не съм ползвала и не знам със сигурност.Само в електронните магазини ли има такива?Търсили ли сте в обикновен магазин?И на нас ще ни трябва скоро,но нали съм Тома неверни-искам да видя наживо и така да купя...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 676
Купихме тази преграда от магазин Биберон, цената пак беше толкова!

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Благодаря ви за отговорите и съветите, аз също се свързах с магазин Биберон и я имат тази преграда, така че предполагам от там ще я купим.

dima1, какви са впечатленията ти от покупката?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 676
Ами не мога да отговоря категорично да или не...зависи за какво легло ще я ползваш, колко е голямо детето. Ние я взехме за горния етаж на детското легло, който си има плоскост за преграда, но на мен ми изглеждаше ниска и затова купихме тази, някак си по-скоро за собствено успокоение, че има допълнителна преграда. Не може да се застопори плътно, просто я слагаме върху преградата на леглото, за да стане по-висока. Струва ми се, че само с нея не е много сигурна работата, особено ако е за горен етаж. Ако детето е по-малко и е на ниско легло - да, става. Аз си мислех, че може да се затегне с винт на таблата на леглото на принципа на въртящите се играчки за бебешките кошари, ама не... И много трака, когато детето се върти и се удари в нея, точно щото не се захваща плътно за таблата на леглото, а "играе", а може и защото ние сме я обърнали навътре с мечетата, че е по-стабилно. Но всичко това си е мое мнение - непременно искай да ти я отворят да я разгледаш, за да си прецениш дали ще пасне на вашето легло. И сподели после и твоите впечатления, да видим дали ще съвпаднат  Laughing

# 7
  • Мнения: 46
Тази преграда я има в повечето интернет магазини. Гласувам с две ръце за Кикиморско царство  - www.simonovi-bgshop.com. На мен също ми предстои купуване на преграда. Но аз съм се спряла на тези на Lindam. Все пак това е фирма, специализирана в бебешката и детска безопасност (ако мога така да се изразя).

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Благодаря, Дима.

А за Кикиморско царство имамособено мнение, но не е тук тема за това. С няколко думи, не бих пазараувала от този магазин.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт