Как да се справя с ниския хемоглобин на сина си и лошия му сън....

  • 1 832
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
най-малкия ми син още суче, въпреки че яде и обща храна. Всички лекари, до които ни се е налагало да допрем, ме обвиняват, че не го отбивам, защото това било причината да е по-злояд и хемоглобина му да е 98 Sad
Според мен си хапва нормално, не е много ящен, но не е и злояд....По-скоро е капризен на храна....
Та ,много искам да се справиме с ниския хемоглобин без химия и отказване от цоката.....
Другия проблем е лошия сън - буди се през час, че и по-често, нервничи, цоца, лази по кревата.... Tired

Все още не съм прибягвала до алтернативни методи при лечение на децата си, някак още не съм убедена в ефикасността им, но....всеки върви по пътя и все някога стига до някъде и си прави изводите и изборите Simple Smile Сега е момента да разбера някои неща Wink
Благодаря ви педварително....  bouquet
Само да уточня - все още не можеме да дъвчеме по-твърди храни - царевица, грах, овесени ядки и подобни, давиме се....това май затруднява още положението....А зъби има.....12 броя, с четири кътника......

# 1
  • София
  • Мнения: 131
Ако му даваш сокчете-сок от червено цвекло (малко е гадно на вкус и мозеш да го смесиш с ябълка или друг плод, който обича), Зелена енергия на Аквасорс, чай от коприва (и той е гадничък ама ако го смесиш с нещо друго става), зълтък.
А иначе бих ти препоръчала хомеопатия, но когато и ако ти решиш  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Ама аз нямам нищо против хомеопатия да ни помогне Simple Smile
А какво е тази зелена енергия - не съм запозната Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 131
А останах с впечатление, че не искаш т.е. че все още се колебаеш и предпочиташ на този етап да изчакаш Grinning. Иначе мисля, че би ви решила проблема със съня.  А Зелената енерфия са водорасли на от фирма Аквасорс. Хомеопатичката ни е казвала, че помагат и при анемия (съдързат зелязо). Боби ги пие за укрепване на имунитета.

# 4
  • Мнения: 25
Моето дете е родено декември месец 2007. Редовно давам продукти на Аквасорс. Зелената енергия е точно за повишаване на хемоглобина.Нашият беше 138.Ние също имахме проблеми със съня, но забелязах че откакто давам  чиста АФА положението значително се подобри.
Относно храните - аз пасирам тези с които се затруднява, ние имаме само 8 зъба.
Не знам от кои овесени ядки сте пробвали, аз давам само фини.Лещата и фасула са добри за хемоглобина,ако не сте вегетарианци заешко и телешко също.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Видях, че има теми за Аквасорс и т.н.  - ще взема да се образовам днес малко....
Аз всъщност искам да имам хомеопат, на когото да имам такова безрезервно доверие, както някои момичета тук.....Само че вече питах в друга тема и никой не ми препоръчва никого - от София съм и съм посетила досега един д-р Михайлов - малко откачен ми се видя и не можах да го възприема, а другия хомеопат, с когото се срещнах беше д-р Угринова от Фитолек, но и тя не ми хареса - наблъска ни с боаронски лекарства - по няколко наведнъж и не си вдига телефона - ми аз как ще се престраша да лекувам ангини и дерматити без подкрепата й - ето ви хаповете и толкоз.....
Иначе - благодаря ви за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт