Как тренирах-10

  • 16 945
  • 438
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Нова тема Laughing

# 1
  • Мнения: 113
Хелоу,

30 мин кардио,после ме домързя на уредите ,че тренерката ми днес не дойде,а тя е като дзвер,дори и да ти се спи,така бързо те събужда,че чак искаш още да тренираш. Laughing
Следобед пак малко кардио ще направя ,бързо ходене с количката и беба. Hug

# 2
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Запис  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 458
вело 30 мин,5 мин ска4ане на въже,коремни преси и дупе и бедра-общо един 4ас Mr. Green
дове4ера пак,но по леко Laughing

# 4
  • Мнения: 4 678
Днес...ръце+30 мин пътека Peace

# 5
  • Мнения: 113
Днес  сутринта 2 часа с прахосмукачката,парцала,на печката в кухнята ,следобед кардио в парка.Сериозни тренировки в понеделник. Wink Hug
Приятни и слънчеви събота и неделя. Sunglasses

# 6
  • Мнения: 4 678
Днес  сутринта 2 часа с прахосмукачката,парцала,на печката в кухнята ,следобед кардио в парка.Сериозни тренировки в понеделник. Wink Hug
Приятни и слънчеви събота и неделя. Sunglasses
..не се брои Joy
..в понеделник..пиши Laughing

# 7
  • Мнения: 458
втора тренировка-30 минути кардио
направо не мога да си събера мислите сега  Shocked

# 8
  • Мнения: 4 678
втора тренировка-30 минути кардио
направо не мога да си събера мислите сега  Shocked
..обаче се чувстваш добре,нали Grinning

# 9
  • Мнения: 20
Запииис! Напоследък не пиша, но не защото не тренирам, а защото тренировката е една и съща и е малко дебилско постоянно да си я пиша - час кардио. Когато почна сериозните тренировки ще се отбелязвам.  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 361
Малко изпити и т.н, че чак сега се включвам Wink
36 мин вело  bouquet

# 11
  • Мнения: 458
бедра,дупе,корем и 20тина мин вело-общо 4ас и 5 минутки  #Crazy
май днес втора тренировка няма да има  Embarassed Mr. Green

# 12
  • Мнения: 73
Привет и от мен! 20 мин.велоергометър, мускулна група-крака, 20мин. пътека общо 2ч. и 30 мин.

# 13
  • Мнения: 349
Привет от мен Grinning. Преди 20-тина дни влязох за първи път във фитнес зала Blush и да си призная ,незнаех какво да очаквам.20 дни по-късно мога да кажа,че ми харесва Hug.Ходя през ден и може би понеже съм с ДОСТА наднормени килограми вече имам ефект.Естествено съчетано и с моя си диета-т.е лишавам се от всичко,което най много обичам/тестено и газирано/ Embarassed. Тренера ми направи програмка и сега се бъхтя с голям кеф.Най-трудни са ми коремните,но със всяка тренировка надобрявам Laughing

# 14
  • Мнения: 4 678
Привет от мен Grinning. Преди 20-тина дни влязох за първи път във фитнес зала Blush и да си призная ,незнаех какво да очаквам.20 дни по-късно мога да кажа,че ми харесва Hug.Ходя през ден и може би понеже съм с ДОСТА наднормени килограми вече имам ефект.Естествено съчетано и с моя си диета-т.е лишавам се от всичко,което най много обичам/тестено и газирано/ Embarassed. Тренера ми направи програмка и сега се бъхтя с голям кеф.Най-трудни са ми коремните,но със всяка тренировка надобрявам Laughing
..радвам се..много..наистина newsm10  love001

Общи условия

Активация на акаунт