подарявам

  • 1 281
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
Здравейте!
Искам да попитам как, на кого и въобще дали мога да помогна на някого с някои вещи, останали от моето дете, които са в добро състояние. Става въпрос за комбинирана бебешка количка, чисто нова олекотена завивка, дрешки (тези до 1 г. ги подарих още навремето, но всичко останало досега - 3 г. чака нов стопанин), доста обувки и пантофи на Колев и Колев (от буйки до 22 номер - летни, зимни, всякакви), играчки - от дрънкалки до механично пиано и пееща ферма. Постарах се да отделя само здравите и чисти неща, всичко е прано (включително пантофите), но са доста дрехи и не съм намерила време да ги изгладя  Blush. Количката е мината на пароструйка, но още преди 2 години и е прибрана в дрешника, ще я поизчеткам отново, ако на някой е потребна. Моля упътете ме към някого, на който мога да помогна. Знам, че има много нуждаещи се... 
Предварително благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 1
Здравей!Аз съм самотна майка и положението ми не много розово!Имам нужда от дрешки и обувки за детето ми,то е на 1 год.,а и едва ли някога ще си позволя да зарадвам детето си с механично пиано и пееща ферма!Ако решиш можеш да ми помогнеш!Ще ти бъда много благодарна!Можеш да ми изпратиш лично съобщение с твоето решение!Благодаря ти!

# 2
  • София
  • Мнения: 779
Здравей!Аз съм самотна майка и положението ми не много розово!Имам нужда от дрешки и обувки за детето ми,то е на 1 год.,а и едва ли някога ще си позволя да зарадвам детето си с механично пиано и пееща ферма!Ако решиш можеш да ми помогнеш!Ще ти бъда много благодарна!Можеш да ми изпратиш лично съобщение с твоето решение!Благодаря ти!

krems81 разкажи ни повече за теб. Тук има доста майчета, които можем да ти помогнем не само с пиано и ферма, а и с много други неща Hug. Ако искаш може и на лични.

# 3
  • Мнения: 277
Krems81, Веси е права. Всичко, което Йоана имаше до 1 г. плюс една количка, която не бяхме ползвали изобщо, плюс дестки храни, дадох на друго майче, което казваше, че е в нужда , но и до ден днешен не зная нищичко за нея, а тя сякаш се покри. И да си призная, чувството, че си наивен и може би са те излъгали не е приятно. Едва сега, докато преглеждах форума в този му раздел, се замислих за това, четейки други теми. Затова наистина ще те помоля пиши ми нещо повече за себе си. Може и на лични.
Дрешките са за дете между 1 и 3 години, момичешки. Обувките са пълният набор, който сме имали за тия 3 години. Количката е лека - 9 кг (някой беше питал и за това). Добавих и стол за хранене, който вчера ми върнаха (така че ще е трета употреба, но е в отлично състояние), с всички възможни екстри (регулира се височината, отстоянието на таблата, стопове на колелцата, триточков колан, двойна табла за по-лесно миене, сгъваем, перящ се калъф).
Готова съм да ти дам всичко накуп или отделни неща, които мислиш, че ще са ти полезни, но ми разкажи за себе си. Или ми дай координати за среща. Още сряда, четвъртък, петък тази седмица, по което и да е време, ще се видя с теб. Свободна съм. Всичко е в твои ръце.  Hug

# 4
  • Мнения: 277
Ще помоля и тези, които ми писаха на лични, също да се включат с инфо за себе си и възможност за среща...при тях!!! МОже и на лични, пиша тук, понеже нямам възможност да отговоря на всеки един поотделно. Благодаря предварително!

# 5
  • София
  • Мнения: 779
IvelinaM има една темичка на marina andreеva. Майчето наистина е много свястно и наистина има голяма нужда. Няма стол за хранене и ако прецениш може да и го дадеш. Тя в момента не е в София, защото от общината са поискали да ремонтират жилището, в което живее и е при баба си. Но като се върне може да се срешнеш с нея Hug. Иначе има момченце и за дрешките май няма да стане Confused

# 6
  • Мнения: 277
IvelinaM има една темичка на marina andreеva. Майчето наистина е много свястно и наистина има голяма нужда. Няма стол за хранене и ако прецениш може да и го дадеш. Тя в момента не е в София, защото от общината са поискали да ремонтират жилището, в което живее и е при баба си. Но като се върне може да се срешнеш с нея Hug. Иначе има момченце и за дрешките май няма да стане Confused

Благодаря, Веси. Тъкмо станах рано с цел да изчета темите тук и така да се ориентирам на кого и с какво мога да помогна. Като попрочетох и се сетих още за един куп други неща, които мога да дам. Въпросът е на кого. Столът ще й го дам, нали е за това - да се ползва. И повечето обувки/ботуши/сандали са унисекс, така че ще станат и за момче. Както и някои анцунзи и дрехи за игра. За съжаление по-фасонските парцалки са подчертано момичешки. Имам и чаршафчета, олекотени завивки, книжки, играчки и какво ли не. Нека момичето ми пише, сега ще й пратя ЛС. Твоята препоръка е доста добър ориентир (виртуално те познавам поне от 5 години от форума на Спайдърите   bouquet). Пак благодаря!

# 7
  • София
  • Мнения: 779
IvelinaM има една темичка на marina andreеva. Майчето наистина е много свястно и наистина има голяма нужда. Няма стол за хранене и ако прецениш може да и го дадеш. Тя в момента не е в София, защото от общината са поискали да ремонтират жилището, в което живее и е при баба си. Но като се върне може да се срешнеш с нея Hug. Иначе има момченце и за дрешките май няма да стане Confused

Благодаря, Веси. Тъкмо станах рано с цел да изчета темите тук и така да се ориентирам на кого и с какво мога да помогна. Като попрочетох и се сетих още за един куп други неща, които мога да дам. Въпросът е на кого. Столът ще й го дам, нали е за това - да се ползва. И повечето обувки/ботуши/сандали са унисекс, така че ще станат и за момче. Както и някои анцунзи и дрехи за игра. За съжаление по-фасонските парцалки са подчертано момичешки. Имам и чаршафчета, олекотени завивки, книжки, играчки и какво ли не. Нека момичето ми пише, сега ще й пратя ЛС. Твоята препоръка е доста добър ориентир (виртуално те познавам поне от 5 години от форума на Спайдърите   bouquet). Пак благодаря!

Явно ме бъркаш с някои друг, но наистина Маринка е много свестен човек и има нужда Hug

# 8
  • Мнения: 277
Веси, извинявай за грешката  Embarassed, но никовете са много близки.

Исках само да кажа в крайна сметка какво е станало и какво съм решила.

Столчето за хранене и всички книжки и играчки, както и малко безмлечна каша, подходяща за първа храна, плюс, ако потвърди, че са й необходими,
непромокаемите подложки, хавлийките, спалният комплект ще отидат при Маринка и Ади, живот и здраве, когато се приберат и се видим.

Останалите ми неща са твърде момичешки - обувки, дрехи (най-бебешките отдавна съм ги подарила), ще ги запазя. Някой ден може да се появи някое затруднено момиченце.  Cry
Количката (комбинирана) също остава на разположение, когато се появи някой, на когото да е нужна.

Това е засега. Благодаря на всички, които насочиха вниманието ми към конкретни теми и хора с конкретни нужди.   bouquet

Майките, които "работят" тук направо  ме просълзиха! Бог да благослови всички с големи сърца!!!

# 9
  • Мнения: 277
И количката е обещана на една прекрасна мама (запазвам името й в тайна, защото не съм сигурна дали иска да се знае), тя самата помага на други, въпреки собствените си проблеми, и мисля, че заслужава.

# 10
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравей. Искам да те питам за обувчици номер 22 или 23 за моето момиче Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 584
Здравей. Искам да те питам за обувчици номер 22 или 23 за моето момиче Rolling Eyes

IvelinaM Петя също е много свестен човек

Пете целувки на Ками

# 12
  • Мнения: 277
Здравей. Искам да те питам за обувчици номер 22 или 23 за моето момиче Rolling Eyes

Петя, ние прескочихме номер 23. Но имам 22, като гледам скоро ще имам и 24. По памет, 22-ките ни май бяха едни ботушки, едни по-зимни обувчици, едни по-топли пантофи (които не са засега) и 2 чифта летни пантофки, които съм виждала да носят и като сандалки. Всичко е на К&К. Плюсът на пантофките е, че съм ги изпрала в пералнята и са си съвсем съвсем чисти, а и едните почти не са носени. Дай координати на лични и другата седмица ги имаш.  Hug

IvelinaM Петя също е много свестен човек

Благодаря, друго си е с препоръки.  Hug Въпреки че преди не бях никак подозрителна, но след изчетеното тези дни и аз се стегнах. В темата на Маринка дори прочетох как са се представили за нея и са й задигнали количката...какво да кажа... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт