Цветът на бельото – има ли значение?

  • 2 175
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Много от мъжете често повтарят, че най-доброто и пример във всяко отношение за тях е нежната им половинка. Добавят и това, че каквото и да облечем, винаги ще ни стои добре. Да, това звучи прекрасно и искрено се надяваме наистина да е така. Но, винаги има начин да подготвим приятна изненада и да причислим конкретния случай към архива на удивителните и паметни случаи. Що се отнася до бельото, това е съвсем лесно, стига да имате стимул и желание. Необходимо е просто да съберете впечатления и да изберете подходящото бельо, с което ще подлудите половинката си.
Когато избирате вашето бельо, помислете добре преди да го закупите. Първият въпрос, на който трябва да си дадете отговор, е: Какви чувства искате да провокирате у мъжа си? Какъв искате да бъде той – нежен, страстен, романтичен... Когато си изясните тази важна подробност, можете да преминете по-целенасочено към избора.


ЧЕРВЕНОТО
Червеният цвят е възможно най-горещият и най-сексапилен цвят. Обличайки бельо в такива тонове, бъдете готови за смайващия поглед на вашата половинка, която ще загуби и ума и дума. Този цвят е съблазнителен и много изкусителен. Ако в главата ви се върти желанието за бурна нощ, изпълнена с много любов и страст – това е съвършеният избор за целта. Независимо от модела, облечени в червено ще изглеждате фантастично.




Черното
Ако искате да изглеждате неудържимо сексапилни и в същото време много романтични, облечете се в черно бельо. Черното този сезон се предлага в много варианти и модели, така че изборът ви е неограничен. Можете да избирате от ретро стилът на 50-те, минавайки през корсажите и стигайки до класическите сатенени или пък украсени с дантела модели.
Няма как да не отбележим, че свръхмодерните прозрачни материи са много изкушаващи и през тях загадъчно можете да акцентирате на гладката си, нежна кожа.



Бялото
Ако искате да провокирате нежната страна у половинката си, доверете се на белият цвят или млечните тонове.
Този цвят не провокира сексуалната агресивност, а облечена с бялото, вие ще влезете в амплоа на едно добро и невинно създание.
Дантелата, различните бродерии и дребничките украшения, придават изящество и кокетност на бельото.
Освен това, в момента ретро стилът в модата е много актуален. Изборът на един снежнобял, дантелен модел в стил 50-те, стигащ до талията, би бил прекрасен вариант за създаване на така желаната романтична обстановка.




Бежовото
За този цвят могат да се чуят доста противоречиви мнения. То има своите предимства, но и крие своите минуси. За пример може да се даде мнението, че бежовият цвят не прави изразително лицето и не подчертава така сполучливо и красиво линиите на тялото, както останалите цветове.
Но трябва да признаем и това, че имаме нужда и от този цвят в неговите варианти от коприна и сатен, тъй като телесният цвят приляга на всеки един тоалет. И тук вариантите не са малко - съчетанието на бежовото с друг цвят или текстура, изглеждат примамливи като вариант.



 Цветните щампи
Какво може да се каже за бельото, което е обсипано с цветни щампи? Тук отново има много разногласия. В много от случаите дамите са на мнение, че това бельо е много скучно и е пълна безвкусица. Но ако разгледате следващите модели, е възможно да се настроите малко по-положително към цветните бродерии. Все пак, има значение как и къде е направена бродерията. В някои модели е внесена романтична нотка с малко, красиво цвете като акцент, с който подчертавате нежността и женствеността си.
Цветята наистина могат да се видят под всякаква форма върху бельото. Въпрос на личен избор е на какво точно ще се спрем.



Какво можем да кажем в заключение? Какво бельо ще решите да закупите или облечете е изцяло ваш избор, който би трябвало да бъде съобразен с целта ви, впечатлението и чувствата, които искате да провокирате у вашата половинка.
Важно е да се чувствате уверени и красиви. Това ще ви помогне да почувствайте красивия момент с цялото си същество. От вас се изисква просто да се оставите на така желаните емоции и всичко ще бъде прекрасно!

# 1
  • Мнения: 9
Хайде де не ви ли харесва темата  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 1 568
Е'тва последното,то не е точно червено,а нещо като праскова,направоооо ме спечели!Жестоко!
Обичам такива бонбонени,обичам червени,черни,цикламени...абе мразя бяло бельо,ама наистина го мразя!

# 3
  • Мнения: 54
Аз харесвам общо взето всякакви шарки, стига да е нежно и елегантно. Мразя единствено ярко червеното и всякакъв тип бельо с къдрички, панделки и всякакви претруфени неща. Обожавам бялото бельо, разбира се не изчистен обикновен сутиен например, а нещо по-раздвижено като на картинките по-горе Simple Smile

# 4
  • Мнения: 673
Аз обожавам всякакви цветове, дантелки и финтифлюшки. Laughing

# 5
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
когато купувам бельо, не се водя от цвета, а от модела, в резултат на което имам кави  ли цветове и комбинации,(без зелено а 4ервеното е  само за новогоди6ната но6т)
По голяма 4аст от моето бельо е дантела или коприна , като избягвам ярките тонове...

# 6
  • София
  • Мнения: 74
ЧЕРНО! Завинги!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green Всевъзможни модели  - само да са черни... Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз най-много харесвам черното бельо съответно и имам най-много такова.
Но също така обичам различните ИЗЧИСТЕНИ и семпли модели в други цветове, шарки... Имам си и любимо магазинче, откъдето винаги си тръгвам с поне 5,6 комплекта  Peace

# 8
  • Мнения: 131
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Shocked  Sunglasses Много яка тема и лично мене най много ми харесва черното белжо как стои, карче имам малко черно белжо,но определено червеното е за мене, а червено почти нямам  Rolling Eyes Имам бяло, което не е за мене според описанията....

# 9
  • На точното място
  • Мнения: 298
Обожавам черно бельо във всякакви варианти - сутиени, бикини, сатенени ношнички, бодита

# 10
  • Варна
  • Мнения: 535
Имам всякакви цветове и шарки без червено. Този цвят никога не ми е харесвал. Последно си взех сиво перлено и


бяло изчистено с мултифункционални презрамки.
За лятото харесвам по цветните сутиени които съчетавам с подходящи блузки, потничета. Когато купувам освен модел цвят и т.н гледам също много и презрамката....има някои модели с разкошни презрамки които оставям небрежно да се виждат  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 11:05 от Bubuto

# 11
  • Мнения: 2 631
Не си обличам определен цвят бельо, когато знам, че ми предстои "гореща среща"  Mr. Green
Какъвто и цвят да е, важното е да е секси и аз да се чувствам удобно и красива в него...
Предпочитанията ми разбира се са в червената гама. След това се нарежда черният цвят.
По бялото бельо не си падам...  Tired Каквото и да е то...  Naughty

Искам обаче да имам цици като на тази, в прасковеното бельо  Blush

# 12
  • Варна
  • Мнения: 535
Искам обаче да имам цици като на тази, в прасковеното бельо  Blush

Kafe, този ефект почти го докарах с едни силконови подплънки  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 631
Искам обаче да имам цици като на тази, в прасковеното бельо  Blush

Kafe, този ефект почти го докарах с едни силконови подплънки  Mr. Green

Абе и аз имам оригинални силиконови подплънки (останали ми отпреди години, от едни ревюта...), ама какъв е смисъла, като всички ми знаят възможностите, а и като ще се пльокнат на пода при една "случайна среща" отблизо  Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 535
 Naughty Naughty Naughty тези подплънки не са за близки срещи, а само за заблуда на врага  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт