Звънят ли ви по телефона от различните партии?

  • 3 576
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 389
Здравейте,ден -два преди изборите домашния ми телефон прегря от обаждания от различните партии.Приканват ме да гласувам за тях.
А при вас как е?

# 1
  • Мнения: 4 916
На мен микой не ми е звънял  Rolling Eyes На вас от кои партии ви звънят?

# 2
  • Мнения: 5 370
Дискриминирана съм, и тва си е. Нито Калфин, нито СерГей, никой. Мъкаааааааа. Cry
Знаех си аз, че бъдещето е в колцентровете. От търговия през съпорт , та до загрявка за избори. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 196
Никой не ще да ми звъни. Маскари с маскари. Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 401
Айде бе. И как те приканват?

# 5
  • Мнения: 67
Точно преди 2часа ми се обадиха. Сергей Станишев на запис . Каза да гласувам за тях Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 15 910
От 2-3 г. нямам домашен тел.
А явно на мобилните им се вижда скъпо да ме агитират.
Не ми липсва обаждане от партийни  колцентрове.

# 7
  • Мнения: 395
На майка ми са и звъняли и казали - коалиция, ама тя понеже недочува и чула полиция и ми звъни на пожар да ме пита що ли аджеба я търсят от полицията

# 8
  • Мнения: 25 441
И вкъщи звънят. За късмет все синът вдигаше (и затваряше  Mr. Green). Първия не го е познал, ама вторият се представил - сам премиерът.
Чудя се, дали мога да подам жалба в районното срещу Премиера на Р България за тормоз и нарушаване спокойствието на гражданите в периода 14-16 часа?   Thinking Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 4 221
За политическа агитация не са ми звъняли, но за социологически проучвания, застраховки и други търговски кампании доста често.

# 10
  • Мнения: 1 312
И вкъщи звънят. За късмет все синът вдигаше (и затваряше  Mr. Green). Първия не го е познал, ама вторият се представил - сам премиерът.
Чудя се, дали мога да подам жалба в районното срещу Премиера на Р България за тормоз и нарушаване спокойствието на гражданите в периода 14-16 часа?   Thinking Mr. Green
JoyИ на мен ми звънна преди малко.
"Здравейте.Обажда ви се Сергей Станишев."
Беше след 16 часа.
Съобразителен е човека.

# 11
  • Мнения: 222
Никой не ми е звънял...И по-добре

# 12
  • Мнения: 301
 #Cussing out "Здравейте.Обажда ви се Сергей Станишев." Трети път за днес. Дали ако го изслушам един път до край ще престане.  Shocked
Чист телефонен тероризъм/тормоз си е това за мен.

# 13
  • Мнения: 5 370
Ха! Сетих се що не звъни.

Щото имам да плащам 2-3 месечни сметки и са резнали вероятно и входящите. Joy

# 14
  • Мнения: 2 617
На мен Калфин. Най-смешното е, че правеше едни хубави паузи между отделните изречения и аха да му отговоря. Laughing Не че го изслушах де.

Общи условия

Активация на акаунт